Tuesday, 21 November 2017
UkraineEnglish (United Kingdom)

Тепер на сайті

We have 59 guests online

Украинская Баннерная Сеть
Студпрофком

 Профспілка працівників і студентів АПК України є всеукраїнською добровільною, неприбутковою організацією. Вона організовує свою діяльність на демократичних засадах і принципах:
- добровільності вступу до Профспілки і виходу з неї;
- виборності всіх профспілкових органів з низу до верху;
- свободи дискусій на стадії обговорення питань, поваги до думки меншості, обов'язковості виконання прийнятих рішень;
- звітності всіх виборних органів перед профспілковими організаціями, що їх обрали;
- колегіальності в роботі, особистої відповідальності керівників та членів за виконання прийнятих рішень.
Профспілка здійснює представництво і захист студентських, трудових, соціально-економічних прав та інтересів членів профспілки в органах державної влади, у відносинах з іншими громадськими організаціями, виходячи з принципів рівноправності, діалогу, пошуку компромісів.
Захищає право кожного члена профспілки на навчання, отримання професії тощо. Проводить роботу, спрямовану на організаційне і фінансове зміцнення Профспілки, виконання статутних вимог.Здійснює в межах фінансових можливостей нагородження, заохочення профактиву, нецільові благодійні грошові виплати, в тому числі на оздоровлення, відвідування хворих, поховання, виплати з нагоди свят, днів народження, надає додаткові блага у не грошовій формі ( квіти, призи, сувеніри тощо).
Членом профспілки може бути кожна особа, яка визнає Статут Профспілки, сплачує членські внески в установленому порядку.
Всі члени Профспілки мають рівні права, що не залежать від національності, мови, статі, політичних, релігійних переконань, соціального статусу та інших відмінностей.
Очолює студентську профспілкову організацію з вересня 2003 року Гудзовата О.М. – викладач вищої категорії, зав. відділенням агрономічних та юридичних дисциплін.

Заступником голови студентської профспілкової організації є студентка групи ЗП-31 Телінгер Рината, яка активно організовує та проводить роботу з профспілковим активом. В вересні, на початку кожного навчального року проводяться звітно-виборчі збори активу та проводиться роз’яснювальна робота серед студентів-першокурсників.
Дуже важливим питанням є обрання  профгрупоргів. Це має бути студент, який навчається на чотири і п’ять, користується повагою і авторитетом у групі та має організаторські здібності.Він повинен представляти та захищати соціально-економічні права кожного члена профспілки, проводити профспілкові збори, обирати профспілковий актив та свого заступника. Також в кінці кожного року звітує перед профактивом про свою роботу та роботу профспілкового активу.
Студентська профспілкова організація ВП НУБіП України «Мукачівський аграрний коледж» налічує в своїх рядах 711 членів, що складає 100% від загальної кількості студентів.  На постійному обліку в профспілковій організації знаходяться студенти які потребують особливої уваги і соціального захисту: це студенти сироти ( 17 чол.); студенти напівсироти (40 чол.); студенти із багатодітних родин ( 10 чол.); малозабезпечених родин (10 чол.); студенти інваліди (21 чол.); діти афганців (4 чол.); діти чорнобильців (15 чол.); студенти, які мають опікунів ( 5 чол.);
В профспілковій організації студентів працює профспілковий комітет, який очолює голова профспілки і налічує в своєму складі на даний період 40 студентів. Працює п'ять комісій: навчально-виробнича ; культурно-масова; оздоровчо - спортивна; житлово-побутова та ревізійна комісії.

1.Навчально - виховна робота полягає в тому, що кожний член профспілки зобов'язаний вчитися добре та відмінно, відвідувати заняття та приймати участь у відкритих виховних заходах.


2.Другий напрямок роботи профспілкової організації є участь та фінансування культмасової роботи коледжу, в якій безпосередньо веде роботу культурно-масова комісія профкому. Члени профспілки беруть участь у організації і проведенні таких заходів як, День знань (лінійка), свято «Золота осінь» ( виставка композицій), День юриста, День студента та День працівника с/г ( вечір відпочинку і концерт), зліт відмінників та ударників, День збройних сил України, Новорічні свята, Свято 8 Березня, виставка писанок на Великдень,  конкурсів «Красуня коледжу» та «Містер коледжу», Свято останнього дзвоника.


3.Третім напрямком роботи студентської профспілки є робота по оздоровленню та спорту студентського колективу. Тут активно працює спортивно-масова комісія. Студенти приймають участь у спортивних святах «Веселі старти !», різних змаганнях по футболу, волейболу та інших видах спорту. Хорошою традицією стало проведення спартакіади    між        навчальними    групами.    Є    студенти    які приймають участь у змаганнях по боротьбі, фрістайлу та ін. видах спорту на рівні міста, району, області, України. В міру можливості профспілка фінансово підтримує таких студентів, виділяючи гроші на призи, грошові премії, квитки та ін.
4.Четвертим    напрямком    роботи    студентської    профспілки    є покращення   житлово-побутових умов та виховання студентів які проживають у гуртожитку. За цей напрямок роботи безпосередньо несе   відповідальність   житлово-побутова   комісія.   Фінансуються свята та вечори, які проводяться в гуртожитку. Проводяться   рейди   перевірки      санітарного   стану   кімнат,   в   яких проживають студенти гуртожитку, та визначаються переможці конкурсу «Краща кімната».
Можна назвати також роботу ревізійної комісії по контролю витрачених коштів, оформлення фінансових паперів та піврічних і річних звітів.
Профспілковий актив тісно співпрацює з районною та обласною профспілковими організаціями та відвідує їх засідання.

Студпрофком

 

Додаткова та корисна информація