23.03.2018
UkraineEnglish (United Kingdom)

Тепер на сайті

Сейчас 112 гостей онлайн

Украинская Баннерная Сеть
Дари щедрої осені…


Дари цедрої осеніОсінь – це найяскравіша пора року, яка викликає захоплення своїми природніми барвами та колоритами. Осінь в нашому місті надзвичайно гарна. Мальовниче місто Мукачево сповнене золотистими барвами осені, барвами, які милують око. Часом здається ніби ти потрапив у казку, де чути дзвінкий спів пташок, відчуваються пахощі застиглих ягід… Не дарма осінь називають золотою красунею, адже вона настільки витончена і прекрасна.

В Мукачівському аграрному коледжі вже стало традицією, напередодні Дня працівника освіти, проводити виставку - конкурс «Золота осінь». У цій події взяли участь студенти перших курсів, які мали можливість проявити свої творчі здібності, фантазію, креативність. На виставці ми мали змогу побачити найдивовижніші доробки, виконані руками наших студентів. Це композиції з квітів, неповторні витвори з овочів, фруктів, грибів.
Комісією у складі адміністрації коледжу, членів Ради студентського самоврядування та студентської профспілкиКомпозиція групи БО-12 проведено огляд та оцінено роботи студентів. Переможцями визнано студентів групи ПВ-19, друге місце розділили студенти груп ОФ-17 та ВМ-14, третє – студенти груп ОТГ-11 та БО-12. Переможці та призери нагороджені грамотами та грошовими преміями. Зокрема було відмічено подякою студентів групи АГ-11, які намалювали неповторну стінгазету присвячену золотій порі року – осені.

 

Додаткова та корисна информація