22.11.2017
UkraineEnglish (United Kingdom)

Тепер на сайті

Сейчас 71 гостей онлайн

Украинская Баннерная Сеть
Семінар на базі Школи підвищення кваліфікації

Виступ викладача Бабіля Н.І.21 березня 2012 року на базі Школи підвищення кваліфікації ВП НУБіП України «Мукачівський аграрний коледж» відбувся семінар з питань підвищення кваліфікації працівників, робота яких пов’язана з організацією та безпосереднім проведенням робіт із транспортування, зберігання, застосування, торгівлі пестицидами та агрохімікатами.До участі у семінарі запрошені представники управлінь агропромислового розвитку райдержадміністрацій, керівники та спеціалісти господарств області, суб’єкти господарювання, що здійснюють торгівлю пестицидами. Виступ Кнап Н.В.
З метою забезпечення належного санітарно-епідемілогічного та фітосанітарного стану, підвищення кваліфікаційного рівня працівників, що працюють з агрохімікатами та пестицидами на семінарі були розглянуті законодавчі і нормативно-правові акти у сфері захисту рослин.  Представник Української асоціації фумігації і захисту рослин  Ременюк А.В. ознайомив присутніх з асортиментом пестицидів вітчизняного виробництва, дозволених для використання в Україні.
Значну увагу було приділено питанню біологічного методу захисту рослин в Україні та охороні праці та навколишнього середовища при застосуванні хімічних засобів захисту. З цього приводу виступила старший науковий співробітник Інституту АПВ Мисько О.І. та викладач ВП НУБіП України «Мукачівський аграрний коледж» Кінах С.М.


Підготувала Крижанівська Н.Л.


 

Додаткова та корисна информація