22.11.2017
UkraineEnglish (United Kingdom)

Тепер на сайті

Сейчас 26 гостей онлайн

Украинская Баннерная Сеть
Міс МАК 2011

МІС та ВІЦЕ МІС Щороку в  «Мукачівському аграрному коледжі»  проводиться наймасштабніше, найфеєричніше, найчарівніше, а головне, найочікуваніше і найулюбленіше  свято – «Міс МАК – 2011». Учасниками цього змагання стали найчарівніші і найсміливіші представниці нашого коледжу: Шандор Тетяна, Юлія Маринець, Пацкан Діана, Ліба Сабіна, Чепа Людмила, Товт Василина….
Програма свята складалась із різноманітних конкурсів, які повинні були допомогти журі визначити переможницю свята.Спочатку завданням кожної з них було оригінальне представлення власного «я», а саме — «Діловий вихід», під час якого зал був упевнений, що кожна з них гідна боротися за звання «Міс МАК - 2011». В наступному конкурсі під назвою «Снігурочки» всі учасниці проявили своюКонкурс Снігуроньки винахідливість, адже перед кожною з дівчат постало завдання — вміло показати свою чарівність в образі Снігурочки.
Цікавим був «Конкурс талантів», в якому наші неперевершені учасниці мали змогу за допомогою танцювальних здібностей, вокальної майстерності, власного хобі а також партнера, або за бажанням їхніх друзів, показати журі та гостям свята свої захоплення. Оцінювалась власне виступ кожної з дівчат, цікавість його сюжету, артистичність учасниць, створені ними образи. Дівчата справились з цим завданням на «відмінно».
І напевно, найочікуванішим із усіх конкурсів претенденток на звання «Міс МАК — 2011» став «Вечірній вихід», який змусив усіх затамувати подих від вишуканих суконь учасниць.
Вечір нікого не залишив байдужим. Але все гарне колись закінчується. І ось настала урочиста мить оголошення результатів. За результатами конкурсів були розподілені наступні номінації між учасницями: титул «Міс МАК — 2011» отримала студентка групи ПВ-38 Пацкан Діана, Віце-міс коледжу стала Шандор Тетяна, а найбільше захоплення у глядачів викликала Маринець Юлія, яка й отримала почесне звання — Міс глядацьких симпатій.


 

Додаткова та корисна информація