21.11.2017
UkraineEnglish (United Kingdom)

Тепер на сайті

Сейчас 15 гостей онлайн

Украинская Баннерная Сеть
Інтелектуальні ігри для кмітливих студентів

11.10.2012 року в нашому коледжі за організаційної підтримки УМГО "Єдине студентство"та ЗОО ВМГО "СтудРеспубліка" Рада студентського самоврядування  провела турнір з інтелектуальної гри "Брейн-ринг". В ході гри учасники як дивували так і вражали своєю кмітливістю та інтелектом! Гра видалася захоплюючою і цікавою.

У турнірі прийняли участь студенти туристичного, бухгалтерського, ветеринарного та правознавчого відділень коледжу. У фінальній грі зустрілися команди правознавчого та туристичного відділень. Перемогу здобула команда студентів правознавчого відділення, яка стала володарем Кубка, а команди-учасниці отримали грамоти.

Кращим гравцем турніру названо Христину Луцьо, студентку І курсу бухгалтерського відділення. Вона отримала  медаль та грамоту.

breynring

 

 В продовження даної теми, хочеться відмітити студентів першого курсу відділення «Правознавства», які достойно представили наш навчальний заклад у правовому брейн-рингу серед студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Закарпатської області. Брейн – ринг відбувся 12.12.2012 року в м Ужгород на базі юридичного факультету Закарпатського державного університету.  Наші студенти показали  гарні знання з правознавства та здобули почесне друге місце.

breynringbreynring

 

Додаткова та корисна информація