21.11.2017
UkraineEnglish (United Kingdom)

Тепер на сайті

Сейчас 17 гостей онлайн

Украинская Баннерная Сеть
Участь студентiв у громадському життi

 

miting26-го жовтня студенти нашого коледжу взяли участь у мітингу з нагоди 65 річниці визволення Закарпаття від фашистських загарбників. Мітинг традиційно відбувся за участі представників місцевої влади, учнів та студентів  навчальних закладів міста.

 

 

 

 

studentlife14-го листопада, голова Ради студентського самоврядування коледжу Жеглова М.М. та її заступник – Ліба С., прийняли участь у звітно-виборній конференції Студентської організації НУБіП України. Наші дівчата, разом з іншими представниками регіональних  ВП  НУБіП України, взяли участь у виборах голови студентської організації університету, а наступного дня прийняли участь у науковій конференції.

 

 

 

antispidПерше грудня -  всесвітній День боротьби зі СНІДом. Студентською радою коледжу,в цей день, проведено соціальну акцію «Молодь проти СНІДу». Вже зранку, члени студради зустрічали студентів та викладачів при вході із закликом цінувати й берегти своє життя, дбати про власну безпечну поведінку, усвідомлювати ризик розповсюдження СНІДу. Також студенти прикріплювали всім бажаючим червоні стрічки в знак підтримки людей, хворих на СНІД.
Давайте ж консолідувати суспільство, змінювати модель поведінки людей, зробити кожен день - днем боротьби зі СНІДом, для того, щоб потім кожен день не став днем національної жалоби! Слід розуміти, турбуватися та надавати допомогу тим, хто зіткнувся з бідою і потребує цього зараз. Подаймо руку допомоги й підтримки людям, які живуть з ВІЛ-інфекцією, з епідемією страху та пересторог. Нехай живе любов і співчуття!

 

 

Додаткова та корисна информація