21.11.2017
UkraineEnglish (United Kingdom)

Тепер на сайті

Сейчас 14 гостей онлайн

Украинская Баннерная Сеть
З любов'ю до дiтей - День Святого Миколая в Чинадiiвському дитячому будинку

MikolajДень Святого Миколая є особливо бажаним зимовим дитячим святом. За традицією, напередодні, діти пишуть листа до Святого, в якому розповідають про свої добрі та погані вчинки і просять про подарунки. В ніч з 18 на 19 грудня  Святий Миколай приносить дітям дарунки і кладуть їх у чоботи, розставлені ними на вікнах. Дорослі ж зберігають у таємниці свою причетність до подарунків для того, щоб діти вірили в диво, завершуване Св. Миколаєм і вчилися милосердя в нього.

 

Вже стало традиційно для  студентів нашого коледжу на День Святого Миколая дарувати частинку тепла та доброту серця тим, хто цього потребує.

MikolajЦього разу представники коледжу знову відправилися в Чинадіївський дитячий будинок, де виховуються діти, що залишилися без батьківської опіки. Більшість вихованців Будинку дитини не є сиротами, їх просто покинули батьки, саме тому їм так необхідна наша підтримка. Радує той факт, що, на противагу безвідповідальним членам суспільства, які залишають власних дітей, наші студенти є людьми, які не байдужі долі слабозахищених верств населення, до яких повною мірою відносяться і вихованці Будинку дитини. Ніяка державна програма не замінить живого людського спілкування, тепла рук і доброти очей. Такі небайдужі люди, що всією душею переживають за свою справу і за кожного малюка, тепло зустріли нас в  дитячого будинку.

Наші студенти завітали до діток з новорічними вітаннями, розвагами та подарунками від Діда Мороза. Кошти, необхідні для проведення акції, були зібрані студентами нашого коледжу. Ми дякуємо всім, хто не залишився байдужим до чужих проблем.

 

Додаткова та корисна информація