21.11.2017
UkraineEnglish (United Kingdom)

Тепер на сайті

Сейчас 30 гостей онлайн

Украинская Баннерная Сеть
Студентська рада

Студентські роки більшість вважає чи не найкращими роками у своєму житті. Саме за студенства кожен стає по-справжньому дорослою людиною, сам приймає рішення, вирішує власні проблеми. І значна частина цих проблем - суто студентські проблеми, внутрішні проблеми навчального закладу.
Чекати на те, що проблеми хтось вирішить замість нас - доволі наївна думка. Саме тому необхідно об’єднуватись разом. А це і є студентське самоврядування, коли студенти вирішують наболіті питання.
Студентське самоврядування у нашому навчальному закладі - невід’ємна частина громадського самоврядування, що забезпечує захист прав і інтересів осіб, які навчаються у коледжі, й їхню участь в управлінні навчальним закладом. У студентському самоврядуванні беруть участь особи, які навчаються у навчальному закладі. Усі такі особи мають рівне право на участь у студентському самоврядуванні.
Студентська рада коледжу користується всебічною підтримкою і допомогою адміністрації коледжу в вирішенні питань забезпечення приміщеннями, обладнанням, документацією, коштами.
Діяльність студентської ради визначається пріоритетними напрямками, для чого і були створені комітети: захисту прав студентів, спортивний, з навчальної роботи, інформаційний, культурно-масовий.
Студентське життя фіксується на сторінках незалежної студентської газети "Студлайф", випуском якої займається інформаційний комітет студентської ради.
Впродовж року здійснюються постійні заходи, зокрема: конкурси краси "Красуня коледжу" та "Містер коледжу", благодійна акція "Добробут врятує світ", вистава-конкурс "Золота осінь" та "Великодня писанка", спортивні змагання, інтелектуальні ігри, культурні заходи, вечори відпочинку та ін.
Студентська рада активно співпрацює з різними організаціями по всій Україні:Студентська рада Закарпатської області, Студентська організація НУБіП України, Всеукраїнська студентська рада при Міністерстві освіти україни та ін.
Студентська рада ВП НУБіП «Мукачівського аграрного коледжу »  – це орган студентського самоврядування,  покликаний здійснювати самостійну громадську діяльність студентів по реалізації функцій управління університетом, що визначаються Положенням Ради студентського самоврядування і здійснюються студентами у відповідності з метою і завданнями студентських колективів.

 

Додаткова та корисна информація