21.11.2017
UkraineEnglish (United Kingdom)

Тепер на сайті

Сейчас 28 гостей онлайн

Украинская Баннерная Сеть
Вирішуємо актуальні питання разом

01.03. 2016 року в приміщенні актового залу гуртожитку №1 ВП НУБіП України «Мукачівський аграрний коледж»  відбулися загальні збори студентів.

 

  Адміністрація навчального закладу разом із завідувачами відділень, кураторами академічних груп та представниками відповідних служб, які забезпечують належне функціонування гуртожитку оглянули ряд кімнат та побутових приміщень, які знаходяться в загальному користуванні студентів.

Заступники директора з навчальної та виховної роботи проаналізували результати рейдів-оглядів кімнат, які проводились у лютому місяці цього року та вказали на виявлені недоліки.

Приємно відзначити, що у нещодавно відремонтованій спортивній кімнаті активно займаються студенти, покращуючи свою фізичну форму.

Директор коледжу Садварі Юрій Юрійович ознайомив присутніх із завданнями та планами адміністрації з метою покращення побутових умов студентів на найближчий період.

 

Звертаючись до студентів, лідерів студентського самоврядування директор навчального закладу закликав їх активніше проявляти ініціативу, самим включатися в процес покращення студентського побуту, адже це їхня домівка на період навчання і створення затишку та комфорту для свого проживання це в першу чергу завдання самих студентів.


 

Додаткова та корисна информація