21.11.2017
UkraineEnglish (United Kingdom)

Тепер на сайті

Сейчас 29 гостей онлайн

Украинская Баннерная Сеть
Загальні збори студентів ВП НУБіП України «Мукачівський аграрний коледж»

У перший день весни 2016 року в приміщенні актового залу згідно  плану роботи коледжу відбулися загальні збори студентів всіх відділень.


 

 

Заступник директора з виховної роботи Щур Іван Федорович ознайомив присутніх з основними культурно-масовими заходами, які заплановані в навчальному закладі на березень та звернувся до Ради студентського самоврядування активніше проявляти ініціативу та участь в покращенні навчально-виховного процесу.

 

 

   Заступник директора з навчальної роботи Яцик Марія Іванівна закликала присутніх раціонально використовувати свій час, бути організованими брати по максимуму знання, адже студентська пора - це найкращий період у житті кожної молодої людини.

Заступник голови Ради студентського самоврядування коледжу студентка ІІІ курсу спеціальності «Туристичне обслуговування» Щіголева Аліна закликала студентів до активності у вирішенні питань в організації дозвілля та налагодження побуту студентів у гуртожитку.

 

  Директор коледжу Садварі Юрій Юрійович звернув увагу присутніх на завданнях, які стоять перед навчальним закладом, викладацьким та студентським колективами, на планах з покращення навчально-виховного процесу та побуту студентів. Звертаючись до студентів, Юрій Юрійович наголосив, що він завжди відкритий до діалогу та слушних пропозицій від молодих людей, адже дієве студентське самоврядування - запорука успіху у вирішенні багатьох питань щодо покращення побуту для студентів.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додаткова та корисна информація