22.11.2017
UkraineEnglish (United Kingdom)

Тепер на сайті

Сейчас 46 гостей онлайн

Украинская Баннерная Сеть
Студрада гуртожитку

Саме час проживання в гуртожитку для більшості підлітків співпадає з періодом встановлення,формування характеру,індивідуальних поглядів,звичок із змінами умов життя,а під час навчання набуває не тільки професійних знань за обраним фахом, а й збагачується духовно, підвищує особистий культурний рівень, навчається спілкуватись й працювати з людьми. Отже студентське життя надзвичайно різноманітніше у порівнянні із шкільним.
Для того, щоб створити затишок у гуртожитку,цікаве і змістовне проживання студенти повинні стати ініціаторами і організаторами дозвілля і побуту, виховних заходів, систематично готуватись до занять для того, щоб підвищувати свій професійний рівень.
Необхідною умовою виховної роботи в гуртожитку є організація студентського самоврядування, яка є засобом підвищення громадської активності молоді, виховує відповідальність,почуття обов'язку, а його діяльність повинна бути спрямована на осмислення студентом свого призначення як особистості, пошук творчого потенціалу кожного студента.
У нас в гуртожитку існує рада студентського самоврядування. В її склад входять кращі з кращих – тому, що це є дієва форма самовиховання, тому студентам – активістам треба бути зразком у навчанні і громадському житті.
Склад ради обирається загальними зборами мешканців гуртожитку. До складу  ради входить не менше як 30 чоловік. Очолює  раду староста, заступник та секретар.
Рада студентського самоврядування гуртожитку ділиться на сім секторів, в які входять найактивніші студенти гуртожитку. Академічний, культмасовий, житлово – побутовий, санітарно – гігієнічний, фізкультурно – спортивний, дисципліни і порядку, інформаційно – редакційний.
Саме від РСС гуртожитку залежить затишок та цікаве і змістовне проживання.

 

Додаткова та корисна информація