22.11.2017
UkraineEnglish (United Kingdom)
День працівників освіти 20133 жовтня у ВП НУБіП України «Мукачівський аграрний коледж» відбулися урочисте зібрання та святковий концерт з нагоди Дня працівників освіти. З професійним святом педагогів привітала директор коледжу Балаж Надія Йосипівна. У своєму виступі Надія Йосипівна відмітила значимість професії педагога  для суспільства та побажала успіхів, творчих звершень  у нелегкій справі виховання та  підготовки молодших спеціалістів для сільського господарства.


  У рамках святкування професійного свята, за сумлінну творчу працю, активний пошук нових форм і методів навчання,  виховання студентської молоді та з нагоди Дня працівника освіти  відбулося нагородження грамотами кращих педагогів коледжу.

 


 По завершенні урочистої частини відбувся святковий концерт, який підготували студенти коледжу. Концерт відкрила музична композиція у виконанні ансамблю «Барвінок».

 Свої вокальні та артистичні здібності продемонстрували також Марійка Туряниця, Микола Гога, Інга Стець, Аліна Щіголева, та інші студенти нашого навчального закладу, які співали, танцювали, декламували  вірші та гуморески.
  

З професійним святом педагогів прийшли також  привітати тріо «До.М.А.» під керівництвом Сергія Добоша,  які подарували викладачам коледжу  кілька музичних композицій у своєму виконанні.


 


 

Додаткова та корисна информація