22.11.2017
UkraineEnglish (United Kingdom)
День туризму 2013


27 вересня в Україні щорічно відзначається День туризму. Доброю традицією стало відзначати цей день і в ВП НУБіП України «Мукачівський аграрний коледж». Цього року не виняток.

З нагоди цієї події куратори туристичних груп – Кепенач Н.П., Маргітич З.Ю., Жабко О.Г. провели виховний захід присвячений Дню туризму.


В виховному заході взяли участь студенти туристичного відділення. Вони розповіли про цікаві, захоплюючі подорожі, мальовничі стежки рідного краю. Адже турист - це людина, яка любить подорожувати, відкривати нові далі. Це людина, яка надає перевагу голубому шатру край неба над тіснявою міських квартир. Біля туристичного вогнища створюються найкращі пісні, біля нього зароджувалась найміцніша справжня дружба.

У дорогу покликала туристська доля і наших першокурсників, які зробили свій перший крок до заповітної мети. Вони вступили до нашого навчального закладу. І саме на цьому святі ми урочисто прийняли їх у ряди студентів - туристів.

На святі звучали туристичні пісні у виконанні талановитих студентів коледжу: Мисло Іванни, Гоги Миколи.

З вітальним словом виступили завідувач туристичного відділеня Полюга С.С., заступник директора з виховної роботи Щур І.Ф. та куратор групи ОТГ-11 Пиринець М.В. Кращим студентам туристичного відділення було вручено грамоти.

Бажаємо всім туристам і людям, які люблять подорожувати, щодня отримувати якомога більше нових, яскравих та цікавих вражень! 

Додаткова та корисна информація