21.11.2017
UkraineEnglish (United Kingdom)
Не згасити вогонь пам’яті...

Бої відшуміли, скінчилась війна,

Та в пам’яті житиме довго вона.

У пам’яті тих, хто війну ту пройшов,

У пам’яті житимуть, хто не прийшов.

Вам пам’ять. Герої, Вам честь та хвала,

Ніколи в віках не померкне вона.


Осінні місяці чарують нас не лише різнокольоровим листям, а й славетною подією – звільненням України від німецько-фашистських загарбників. Велика Вітчизняна війна – визвольна війна проти фашистської Німеччини.

У рамках відзначення 70-ї річниці визволення України від фашистських загарбників, 70-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років та 70-ї річниці визволення міста Мелітополя від фашистських загарбників, з метою вшанування подвигу нашого народу в боротьбі з фашистськими загарбниками в період Великої Вітчизняної війни, утвердження героїчних традицій старших поколінь, посилення турботи про ветеранів, збереження пам'яті про воїнів, що полягли на полі бою,в нашому навчальному закладі для студентів відділення «Ветеринарна медицина» викладачами Павловським Ю. С., Гуленко І.В. та Гуленко М.П.  28 жовтня 2013 року було організовано та проведено тематичну виховну годину, присвячену 70-тій річниці прориву радянськими військами лінії оборони “Вотан” та початок визволення південно – східної України від німецько – фашистських загарбників.

Студенти мали можливість переглянути відеофільм, побачити багато фотографій часів  Великої Вітчизняної війни, отримати інформацію про наймасштабнішу битву у Другій світовій війні. У боротьбі з німецько-фашистськими загарбниками радянські солдати виявляли фантастичну відвагу, мужність і героїзм. З цікавою інформацією виступив заступник директора по виховній роботі  Щур І.Ф..

Пам'ять про тих, кому нинішнє і майбутні покоління зобов'язані життям і мирним небом над головою,  живе і тепер. Шанувати  пам'ять про великий подвиг воїнів-визволителів - святий обов'язок кожного з нас, усієї української держави. 

Студенти вшанували пам’ять героїв-визволителів хвилиною мовчання.

Проведений захід покликаний пробуджувати національну свідомість, гордість за здійснений подвиг, бажання вивчати історію, виховує  повагу до традицій, героїчного минулого рідного народу.


 

Додаткова та корисна информація