22.11.2017
UkraineEnglish (United Kingdom)
«Стежками рідного краю»Закарпаття - це незабутній край з мальовничими краєвидами, які приваблюють туристів та відпочиваючих не тільки з усіх куточків України, а й з усього світу. Ми живете в чудесному Закарпатському краї  - у самому центрі Європи. Тут Карпатські гори здіймаються аж до неба, течуть стрімкі потоки з кришталево чистою водою. Наша природа – неоціненний скарб, дарований нам Богом. Це – земля святого хліба і виноградної лози.

14 березня студентами групи Фк-11 спеціальності «Фінанси та кредит2, під керівництвом  куратора групи Пронтекер В.Є. в методичному кабінеті «Мукачівського аграрного коледжу» було зроблено все, для того, щоб донести до присутніх всю красоту рідного краю.


Студенти уявно подорожуючи стежками  по Закарпаттю  зупинялись на станціях –Замки, Музеї, Заповідники, Мінеральні води, Гірськолижні курорти, Санаторії, Традиції  і звичаї та Закарпатська кухня, де повідомляли  цікаву і корисну інформацію для всіх присутніх. Виступи студентів доповнювались  з піснями та відеофільмами про чудовий край Закарпаття. Підсумком заходу було запропоновано  запрошеним студентам розгадати кросворд «Рідний край».


 

Додаткова та корисна информація