22.11.2017
UkraineEnglish (United Kingdom)
День відкритих дверей

24 квітня 2014року  у ВП НУБіП України «Мукачівський аграрний коледж» згідно плану заходів профорієнтаційної роботи відбувся  День відкритих дверей.

У прекрасний  весняний  день в актовій залі коледжу зібралось  багато юнаків і дівчат,  випускників  загальноосвітніх шкіл  перед якими постало питання щодо вибору майбутньої професії. Гостями нашого навчального закладу   були не лише мешканці м. Мукачева і Мукачівського району, але й інших районів Закарпатської областi.


День вiдкритих дверей


Великий інтерес коледж викликав у випускників шкіл .  Дехто з присутніх прийшов заради цікавості, але більшість мали бажання отримати для себе повну інформацію, щоб     здійснити    свою  заповітну  мрію — стати студентом ВП НУБіП України «Мукачівський аграрний коледж».

Зустріч зацікавила всіх, адже під час заходу присутніх було ознайомлено з перспективою навчання в коледжі, можливістю продовжити навчання за денною та заочною формами в базовому закладі - Національному університеті біоресурсів і природокористування України.


День вiдкритих дверей

Студенти презентували всім присутнім корисну та цікаву інформацію про навчання та участь у виховних заходах, спеціальності, за якими здійснюється підготовка, умови вступу, навчальну та матеріально-технічну базу закладу, а також  показали  творчі виступи колективів художньої самодіяльності.


День вiдкритих дверей

Наші гості  мали змогу  відвідати музей коледжу, бібліотеку, навчальні аудиторії, спортзал, а також поспілкувалися зі студентами та викладачами, отримали нову й цікаву їм інформацію.

Сподіваємось, що мрія сьогоднішніх школярів незабаром здійсниться. Першого вересня 2014р. радо зустрінемо їх у якості студентів нашого коледжу.


 

Додаткова та корисна информація