19.09.2017
UkraineEnglish (United Kingdom)
Результати першого туру веб-квесту "Математика - наука молодих"

За підсумками І туру веб-квесту «Математика – наука молодих» до ІІ туру проходять такі учасники:

№ п/п

Прізвище, ім’я

Назва навчального закладу

Клас (група)

1

Сабов Кароліна

ВП НУБіП України «Мукачівський аграрний коледж»

група БО-12

2

Приймич Дарина

СЗОШ №4 м. Мукачево

9-Б клас

3

Міхальова Аделія

Мукачівська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №4 з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів

9-Б клас

4

Машталлер Каріна

ВП НУБіП України «Мукачівський аграрний коледж»

група БО-22

5

Роман Василь

Мукачівська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №4 з

поглибленим вивченням окремих предметів і курсів

10-А клас

6

Гузинець Іван

Кольчинська ЗОШ

9-Б клас

7

Прекста Даниіл

Школа №4 м.Мукачева

10 клас

8

Дрозд Крістіна

ГПК МДУ

2-А

9

Стинич Олександр

Школа №4 м.Мукачева

10-А клас

10

Круть Роман

Свалявський технічний коледж НУХТ

група ДОК-1210

11

Ільтьо  Віктор

ВП НУБіП України «Мукачівський аграрний коледж»

група ПВ-18

12

Мишко Лілія

Кольчинська ЗОШ I-III ступенів

11 клас

13

Прекста Степан

Школа №4 м.Мукачева

10 клас

14

Меліков Михайло

ВП НУБіП України «Мукачівський аграрний коледж»

група ПВ-19

15

Шекета Микола

Школа №4 м.Мукачева

10 клас

16

Бандюк Тімея

Мукачівська спеціалізована школа I-IIIступенів №4

10 клас

17

Попович Ольга

ВП НУБіП України «Мукачівський аграрний коледж»

група ФК-11

18

Еріка Цапфел

Ужгородська ЗОШ №6 І-ІІІ ступенів

9-А клас

19

Чепинець Иван

ВП НУБіП України «Мукачівський аграрний коледж»

група АГ-11

20

Дудинець Кристина

ВП НУБіП України «Мукачівський аграрний коледж»

група ОФ-17

21

Гранілло Патрік

ВП НУБіП України «Мукачівський аграрний коледж»

група БО-12

22

Химич Наталія

ВП НУБіП України «Мукачівський аграрний коледж»

група ПВ-18

23

Товкан Вікторія

Мукачівська спеціалізована школа I-IIIступенів №4

10 клас

24

Вишневський Глеб

ВП НУБіП України «Мукачівський аграрний коледж»

група ФК-11

25

Русин Юрій

ВП НУБіП України «Мукачівський аграрний коледж»

група АГ-11

26

Антолик Юлія

ВП НУБіП України «Мукачівський аграрний коледж»

група ФК-11

27

Галамба Олександр

ВП НУБіП України «Мукачівський аграрний коледж»

група ЗП-21

28

Куцман Олена

МКТЕК «Мукачівський кооперативний коледж»

група 112

29

Антолик Вадим

Широківськівська ЗОШ I-II ст

9 клас

30

Скиба Ліліана

Мукачівська спеціалізована школа I-IIIступенів №4

10-А клас

31

Гольча Олексій

ВП НУБіП України «Мукачівський аграрний коледж»

група АГ-11

32

Станкович Павло

ВП НУБіП України «Мукачівський аграрний коледж»

група ПВ-18

33

Роман Тетяна

Широківської ЗОШ I-III ст

9 клас

34

Попович Тетяна

ВП НУБіП України «Мукачівський аграрний коледж»

група БО-12

35

Шпеник Іванна

Гуманітарно-педагогічний коледж МДУ

група І-Б

36

Попович Владислава

Негрівська ЗОШ  I-II ступенів

9 клас

37

Костю Валентин

Вище професійне училище №3

група Л-14

38

Драга Василь

ВП НУБіП України «Мукачівський аграрний коледж»

група ФК-21

39

Поляк Михайло

Широківськівська ЗОШ I-II ст

9 клас

40

Клепар Юлія

Воловецька ЗОШ I-IІI ст

9-Б клас

41

Чикур Лілія

Воловецька ЗОШ I-IІI ст

9-Б клас

42

Русняк Вікторія

ВП НУБіП України «Мукачівський аграрний коледж»

група БО-23

43

В'ячало Уляна

Воловецька ЗОШ I-IІI ст

9-Б клас

44

Піняшко Михайло

ВП НУБіП України «Мукачівський аграрний коледж»

група БО-12

45

Галько Олександр

ВП НУБіП України «Мукачівський аграрний коледж»

група АГ-11

46

Ільтьо Михайло

Дунковицька ЗОШ І-ІІ ступенів

8 клас

47

Кнап Аліна

Лалівська ЗОШ

9 клас

48

Свирида Кароліна

Мукачівська СШ №4

10 клас

49

Коденко Крістіна

ВП НУБіП України «Мукачівський аграрний коледж»

група БО-12

50

Анталовський Артем

ВП НУБіП України «Мукачівський аграрний коледж»

група АГ-11

51

Хромова Каріна

ВП НУБіП України «Мукачівський аграрний коледж»

група ПВ-18

52

Клепар Руслана

ВП НУБіП України «Мукачівський аграрний коледж»

група БО-12

53

Юско Іван

ДНЗ МЦ ПТО №8

група В-14

54

Добош Ангеліна

ВП НУБіП України «Мукачівський аграрний коледж»

група ПВ-18

55

Казмирчук Олександра

ВП НУБіП України «Мукачівський аграрний коледж»

група БО-22

56

Кудлотяк Василь

ВП НУБіП України «Мукачівський аграрний коледж»

група БО_12

57

Ціцей Олександр

ВП НУБіП України «Мукачівський аграрний коледж»

група ПВ-18

58

Чорі Каміла

ВП НУБіП України «Мукачівський аграрний коледж»

група ПВ-19

59

Карпатій Ольга

Міжгірська ЗОШ І-ІІІ спупенів

10 клас

60

Малильо Іванка

Верхньоворітська ЗОШ І-ІІІ спупенів

10 клас

61

Химинець Марина

Репинська ЗОШ І-ІІІ спупенів

11 клас

62

Гомонай Андріана

ВП НУБіП України «Мукачівський аграрний коледж»

група АГ-11

63

Балог Ангеліна

ВП НУБіП України «Мукачівський аграрний коледж»

група БО-12

64

Топоган Вікторія

ВП НУБіП України «Мукачівський аграрний коледж»

група ФК-11

65

Топоган Василь

Завидівська ЗОШ І-II ступенів

9 клас

66

Ланьо Ніка

ВП НУБіП України «Мукачівський аграрний коледж»

група БО-23

67

Гудивок Мирослава

Новодавидківська ЗОШ І-ІІ ст.

10 клас

68

Балог Наталія

Великолучківська ЗОШ І-ІІІ ступенів

9-В клас

69

Беккерт Каріна

ВП НУБіП України «Мукачівський аграрний коледж»

група ФК-21

70

Червак Мирослав

ВП НУБіП України «Мукачівський аграрний коледж»

група ФК-21

71

Алмаші Роман

ВП НУБіП України «Мукачівський аграрний коледж»

група ЗП-21

72

Мадяр Олександр

ВП НУБіП України «Мукачівський аграрний коледж»

група БО-23

73

Костак Вікторія

Виноградівський державний коледж МДУ

група ФК-11

74

Гойс Павло

ВП НУБіП України «Мукачівський аграрний коледж»

група ПВ-18

75

Петровський Ігорь

Негрівська ЗОШ І-ІІ ступенів

9 клас

76

Скиба Надія

ВП НУБіП України «Мукачівський аграрний коледж»

БО-12

77

Черепаня Іванна

Новодавидківська ЗОШ І-ІІІ ст.

9-Б клас

78

Атабаев Рустам

ВП НУБіП України «Мукачівський аграрний коледж»

група ПВ-19

79

Обіцька Крістіна

ВП НУБіП України «Мукачівський аграрний коледж»

група БО-22

80

Погоріляк Юрій

ВПУ-34 м.Виноградів

група СЛ-11

81

Попович Володимир

ВП НУБіП України «Мукачівський аграрний коледж»

група ПВ-19

82

Копинець Василь

ВП НУБіП України «Мукачівський аграрний коледж»

група ПВ-18

83

Рапа Яна

ЗОШ №6 I-III ступенів

клас 11

84

Пуга Вероніка

ВП НУБіП України «Мукачівський аграрний коледж»

група БО-23

85

Газдик Аліна

ВПУ №-3

група Л-23

86

Богуш Одріен

ВП НУБіП України «Мукачівський аграрний коледж»

група ПВ-19

87

Медвідь Сергій

ВП НУБіП України «Мукачівський аграрний коледж»

група БО-23

88

Русняк Євгенія

Новодавитківської ЗОШ  І-ІІІ ст.

9-А клас

89

Русняк Ксеня

Новодавитківської ЗОШ  І-ІІІ ст.

9-А клас

90

Копинець Андріана

УжНУ факультет туризму та міжнародних комунікацій

група - 1

91

Ціцей Олександр

ВП НУБіП України «Мукачівський аграрний коледж»

група ПВ-18

92

Віщак Олександра

ВП НУБіП України «Мукачівський аграрний коледж»

група ПВ-19

93

Галамба Тетяна

ГПК МДУ

група 3 – У

94

Филатова Юля

Школа №10 м.Мукачево

10-А клас

95

Коцар Оля

Школа №10 м.Мукачево

10-А клас

96

Землякова Оля

Школа №10 м.Мукачево

10-А клас

97

Сабов Вікторія

Мукачівський НВК «Школа 1ст-гімназія»

9-А клас

98

Катрич Василь

ВП НУБіП України «Мукачівський аграрний коледж»

група ПВ-18

99

Пуга Вероніка

ВП НУБіП України «Мукачівський аграрний коледж»

група БО-23

100

Данканич Андрій

ВП НУБіП України «Мукачівський аграрний коледж»

група БО-12

101

Шестак Маріанна

Мукачівського НВК «Школа 1ст-гімназія»

9-А клас

102

Гойс Марина

ВП НУБіП України «Мукачівський аграрний коледж»

група БО-22

103

Хомич Денис

Рівненська гімназія "Гармонія"

10-Б клас

104

Сапіга Андріана

ВП НУБіП України «Мукачівський аграрний коледж»

група БО-22

105

Фотул Вікторія

ЗОШ І-ІІ ст.. №6 м.Мукачево

11 клас

106

Олег Лесько

Рівненська гімназія "Гармонія"

10-Б клас

107

Паук Іван

Мукачівський кооперативний торговельно-економічний коледж

група 113

108

Кунак Ілля

ВП НУБіП України «Мукачівський аграрний коледж»

група ЗП-11

109

Гойс Юлія

Верхньокоропецька ЗОШ І-ІІІ ступенів

9 клас

110

Дашик Роберт

ВП НУБіП України «Мукачівський аграрний коледж»

група ФК-21

111

Дурунда Володимир

Мукачівське НВК "Школа 1 ст. - гімназія"

11 клас

112

Дрозд Евеліна

Верхньокоропецька ЗОШ І-ІІІ ступенів

9 клас

113

Погоріляк Марина

Закарпатський базовий державний медичний коледж

група 14

114

Вукста Галина

Кіблярівська ЗОШ І-ІІ  ст.

9 клас

115

Мільчевич Оксана

Закарпатський базовий державний медичний коледж

група 14

116

Старокож Ангеліна

Закарпатський базовий державний медичний коледж

група 14

117

Чапоці Микола

Свалявський технічний коледж НУХТ

група ДЕ-127

118

Лазорець Неля

Закарпатський базовий державний медичний коледж

група 13

119

Губаш Діана

Мукачівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 ім.Т.Г.Шевченка

група 11

120

Русин Іван

Мукачівського НВК школа l ступеня гімназія

9-Б клас

121

Дусяк Іван

Горондівська ЗОШ І-ІІІ ст.

9 клас

122

Свистак Крістіна

ВПУ-3

група Л-23

123

Пасіка Севастіан

ВП НУБіП України «Мукачівський аграрний коледж»

група БО-23

124

Фіщенко Крістіна

ЗОШ №6 I-III ступенів м.Мукачево

9 клас

125

Русин Владислав

Мукачівського НВК школа l ступеня гімназія

10-А клас

126

Іванчова Антонія

ВП НУБіП України «Мукачівський аграрний коледж»

група ПВ-18

127

Кас’ян Сергій

Роменська СЗОШ №1

9-Б клас

128

Бендасюк Адріана

ВП НУБіП України «Мукачівський аграрний коледж»

група БО-12

129

Токарський Олександр

МЦПТО № 8

група 22

130

Русаков Юрій

Ужгородський Національний Університет

група м11/1

факультет математичний

131

Андрій Бідзіля

Мукачівський кооперативний торговельно-економічний коледж

група 213 (2 курс)

132

Денис Хомич

Рівненська гімназія "Гармонія"

10-Б клас

133

Хохол Анна-Крістіна

ВП НУБіП України «Мукачівський аграрний коледж»

група БО-12

134

Шмуляк Оксана

ДВНЗ «Ужгородський національний університет»

група 6Б-17

135

Іван Білоусов

Верхньокоропецька ЗОШ І-ІІІ ступенів

9 клас

136

Піняшко Владислав

Ужгородський національний університет

Інженерно-технічний факультет

137

Олег Фозекош

Коледж мистецтв імені Адальберта Ерделі Закарпатського художнього інституту

Художня обробка металу

138

Сопко Рома

ВП НУБіП України «Мукачівський аграрний коледж»

група БО-12

139

Глагола Владислав

ВП НУБіП України «Мукачівський аграрний коледж»

група ПВ-28

140

Петроченко Ірина

ВП НУБіП України «Мукачівський аграрний коледж»

група ПВ-18

141

Рапинець Одріка

Великолучківська ЗОШ I-III ступенів

9-В клас

142

Москаль Ірина

ВП НУБіП України «Мукачівський аграрний коледж»

група ФК-21

143

Білак Андріана

ВПУ №3

група Л-15

144

Туряниця Ангеліна

ВП НУБіП України «Мукачівський аграрний коледж»

група ЗП-11

145

Ференці Віктор

ВП НУБіП України «Мукачівський аграрний коледж»

група ФК-21

146

Галас Діана

ДНЗ "Мукачівський центр ПТО"

група 21а

147

Николюк Андрій

Закарпатський обласний ліцей інтернат з ПВФП"

група 1взвод 2 курс

148

Зубака Віктор

ВП НУБіП України «Мукачівський аграрний коледж»

група БО-22

149

Хмельницька Вікторія

ВП НУБіП України «Мукачівський аграрний коледж»

група ВМ-15

150

Лучок Наталія

ВП НУБіП України «Мукачівський аграрний коледж»

група БО-12

151

Желізник Юрій

ВП НУБіП України «Мукачівський аграрний коледж»

група ПВ-18

152

Горват Евеліна

Берегівський медичний коледж

група 1-B

153

Кепинач Василь

ДНЗ "Мукачівський центр ПТО"

група 14-В

154

Гей Денис

Нижньокоропецька школа І-ІІ ступенів

9 клас

155

Русин Адріана

ВП НУБіП України «Мукачівський аграрний коледж»

група БО-12

156

Сідор Ірина

УжНУ

група 1

157

Тацин Христ

ВП НУБіП України «Мукачівський аграрний коледж»

група БО-12

158

Куленич Сергій

Школа Военный лицей с УВФП

1курс 3 звод

159

Білак Андріана

ВПУ №3

Л-15

160

Попович Вадим

ВП НУБіП України «Мукачівський аграрний коледж»

група ПВ-18

161

Маханець Діана

ВП НУБіП України «Мукачівський аграрний коледж»

група АГ-11

162

Боринський Юрій

Закарпатський обласний ліцей-інтернат з ПВФП Закарпатської обласної ради

2 курс

163

Финзь Іванка

ВП НУБіП України «Мукачівський аграрний коледж»

група АГ-11

164

Паук Ангеліна

ВП НУБіП України «Мукачівський аграрний коледж»

група ФК-21

165

Ціфринець Вікторія

ВП НУБіП України «Мукачівський аграрний коледж»

група БО-22

166

Фалайло Ніколіна

Верхньоворітська ЗОШ І-ІІІ ступенів

8 клас

167

Ісаєнко Юрій

ВП НУБіП України «Мукачівський аграрний коледж»

група ВМ-14

168

Чакава Мар’яна

Мукачівський державний університет

ПП-21

169

Матола Руслана

ВП НУБіП України «Мукачівський аграрний коледж»

група БО-23

170

Грига Ганна

Гуманітарно –педагогічний коледж МДУ

група Д

171

Малікова Ання

Обавська загальноосвітня школа

9-Б клас

172

Комарницький Роман

НЛТУ

ЛГс-11/1

173

Кучінка Христина

НВК «Гармонія»

10 клас

174

Лостик Владислава

Мукачівська НВК «Школа І-ступеня – гімназія»

11 клас

175

Троян Iван

ВП НУБіП України «Мукачівський аграрний коледж»

група ПВ-18

176

Бонкало Каміла

ВП НУБіП України «Мукачівський аграрний коледж»

група БО-12

177

Маханець Вородимер

Тересвянської ЗОШ 1-3 ст.

10-В клас

178

Щіголев Андрій

ВП НУБіП України «Мукачівський аграрний коледж»

група ФК-11

179

Матола Андріана

Гукливська ЗОШ 1-2 ступенів

9-Б клас

180

Улинець Андрій

ВП НУБіП України «Мукачівський аграрний коледж»

група ЗП-11

181

Біцко Габріелла

ЗОШ №6

клас 11

182

Русин Василина

ВП НУБіП України «Мукачівський аграрний коледж»

група БО-23

183

Огар Неля

ВП НУБіП України «Мукачівський аграрний коледж»

група ФК-11

184

Людмила Спасьон

ГПК МДУ України «Мукачівський педагогічний коледж»

група І-А

185

Панец Міша

Гукливська ЗОШ 1-2 ступенів

9-Б клас

186

Тюк Іванна

Ільницька ЗОШ  І-ІІ  ступенів

9 клас

187

Верцинський Євген

ВП НУБіП України «Мукачівський аграрний коледж»

група ОФ-17

188

Коропець Саша

Будівельний Ліцей

група 21

189

Макар Євгенія

ВП НУБіП України «Мукачівський аграрний коледж»

група ФК-21

190

Мідянка Віталій

ВП НУБіП України «Мукачівський аграрний коледж»

група БО-12

191

Дьолог Іванна

Широколузька ЗОШ I-III ст.

10-А клас

192

Симканинець Тетяна

Ільницько спортивно-гуманітарний ліцей

3 курс

193

Драгун Дарина

Широколузька ЗОШ I-III ст.

10-Б клас

194

Сабов Марина

ВП НУБіП України «Мукачівський аграрний коледж»

група БО-12

195

Кіфор Юрій

ВП НУБіП України «Мукачівський аграрний коледж»

група ВМ-15

196

Дьордь Юрій

ВП НУБіП України «Мукачівський аграрний коледж»

група ВМ-15

197

Драгун Дарина

Широколузька ЗОШ I-III ст.

група 10-Б

198

Зизень Леся

Тересвянська ЗОШ І-ІІІ ступенів

11-А клас

199

Стефанова Кароліна

Гукливська ЗОШ 1-2 ступенів

9-А клас

200

Голод Інна

ЗОШ №6 I-III ступенів

11 клас

201

Катя Першакова

ЗОШ №6 I-III ступенів

9 клас

202

Кризина Ваня

Свалявсько професійно будівельний ліцей

група-21

203

Гальміз Максим

Мукачівська спеціалізована школа І-ІІІ ст..     № 16 з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів

9-А клас

204

Давиденко Олександра

Мукачівська спеціалізована школа І-ІІІ ст..     № 16 з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів

9-А клас

205

Кроо Кароліна

Мукачівська спеціалізована школа І-ІІІ ст.. № 16 з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів

9-Б клас

206

Лавкай Ніколєтта

Мукачівська спеціалізована школа І-ІІІ ст.. № 16 з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів

9-А клас

207

Олексюк Вікторія

Мукачівська спеціалізована школа І-ІІІ ст.. № 16 з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів

9-Б клас

208

Шмайда Артур

Мукачівська спеціалізована школа І-ІІІ ст.. № 16 з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів

9-А клас

209

Чмир Михайло

СШ І-ІІІ ст. №4 м.Мукачева

10-А клас

210

Газдаг Давід

ВП НУБіП України «Мукачівський аграрний коледж»

група БО-12

211

Мешко Марина

Пузняковецька ЗОШ І-ІІІ ст.

9 клас

212

Кость Адріана

Пузняковецька ЗОШ І-ІІІ ст.

9 клас

213

Капітан Михайло

ВП НУБіП України «Мукачівський аграрний коледж»

група ФК-11

214

Стинич Вася

Горбківська Загально-освітня школа 1-2 ступенів

9 клас

215

Русин Микола

ВП НУБіП України «Мукачівський аграрний коледж»

група АГ-11

216

Шкрюба Ольга

ВП НУБіП України «Мукачівський аграрний коледж»

група АГ-11

217

Попович Юлік

ВП НУБіП України «Мукачівський аграрний коледж»

група ОФ-17

218

Артем Фарафонов

Рівненський державний медичний коледж (РДБМК)

III л/с А(9)

219

Губинець Діонісія

Мукачівська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №16

9-А клас

220

Дорогій Дмитро

ВП НУБіП України «Мукачівський аграрний коледж»

група ВМ-14

221

Паук Іван

ЗОШ I-IIIст №11 м.Мукачево

11-Б клас

222

Янковська Даніела

ВП НУБіП України «Мукачівський аграрний коледж»

група АГ-11

223

Бронич Вадим

ВПУ-3

група "л-12".

224

Богдан Любка

ВП НУБіП України «Мукачівський аграрний коледж»

група ВМ-14

225

Вовк Лідія

Хустський медичний коледж "Монада".

група 0ФМ-1

226

Попович Олександр

ВПУ №3

група L-12

227

Кінч Євген

ВП НУБіП України «Мукачівський аграрний коледж»

ФК-21

228

Христина Чубірко

Репинська ЗОШ І-ІІІ ст.

11 клас

229

Пфістер Дмитро

ЗОШ №2 м.Мукачево

10 клас

230

Попович Христина

Мукачівська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №16

9-А клас

231

Кормош Мар'яна

ВП НУБіП України «Мукачівський аграрний коледж»

група ФК-11

232

Теллінгер Рената

ВП НУБіП України «Мукачівський аграрний коледж»

група ЗП-21

233

Петрашко Віталія

ВП НУБіП України «Мукачівський аграрний коледж»

група БО-22

234

Татинець Василь

ВП НУБіП України «Мукачівський аграрний коледж»

група АГ-11

235

Лукачко Сергій

ВП НУБіП України «Мукачівський аграрний коледж»

група ПВ-29

236

Головчак Валерія

ЗОШ №4, м.Мукачево

10 клас

237

Лукачина Катерина

Пузняковецька ЗОШ І-ІІІ ст.

9 клас

238

Шкрюба Крістіна

НВК  “Гармонія” ЗОШ №5

8-Б клас

239

Медвідь Сергій

ВП НУБіП України «Мукачівський аграрний коледж»

група БО-22

240

Дубровський Кирил

Школа №4 м.Мукачева

10 клас

241

Папп Вікторія

НВК  “Гармонія” ЗОШ №5

8-Б клас

242

Михайло Гавран

ЗОШ №6

9-Б клас

243

Валерія Лендєл

НВК  “Гармонія” ЗОШ №5

8-Б клас

244

Малєєв Ігор

ВП НУБіП України «Мукачівський аграрний коледж»

група ВМ-14

245

Кроо Роланд

ВП НУБіП України «Мукачівський аграрний коледж»

група ЗП-11

246

Гранілло Бернадетта

Закарпатський угорський інститут ім. Ференца Ракоці ІІ

І курс

247

Устич Юрій

ВП НУБіП України «Мукачівський аграрний коледж»

група БО-12

248

Шелемба Василь

Широколузька ЗОШ I-III ст.

10-А клас

З правилами проходження ІІ туру ви зможете ознайомитись на сайті http://rozum.ucoz.ua/ .

Імена фіналістів ви знайдете на нашому сайті 30 березня 2015 року.

 

Додаткова та корисна информація