22.11.2017
UkraineEnglish (United Kingdom)
Виховна година “Жінка – ім’я її величне…”

Кланяюсь тобі, мати роду людського, ім’я якій – жінка.

Миру і щастя твоєму, сім’ї твоїй, роду твоєму.

Миру і щастя землі, по якій ти ідеш – Жінко!


У понеділок, 16 березня в методичному кабінеті навчального закладу було проведено відкриту виховну годину :  в академічних групах ФК-21, ФК-31.

Мета виховної години: створити піднесений, весняний, ліричний настрій у студентів. Показати жінку – ідеал, її місце в суспільстві в різні часи та епохи, на що здатна жінка, в чому її головне призначення на землі, як ми до неї ставимось. Виховувати почуття поваги до жінки, почуття прекрасного в житті. Показати велич і красу жінки.

Жінка – як багато сказано цим словом, в усі віки їй поклонялися художники, поети, музиканти, письменники. Студенти читали вірші, розповідали легенди, знайомили присутніх в залі з найвідомішими жінками давньої і сучасної України. Вони висвітлювали жінку-ідеал, яке її місце в суспільстві в різні часи, на що здатна жінка, у чому її головне призначення на землі. Виступи студентів тісно перепліталися з піснями українських виконавців.

 Було використано відео : «Жінки вустами чоловіків», «Жінки-волонтерки» та «Жінки-військові в армії».


Провели захід викладачі циклової комісії бухгалтерсько-економічних дисциплін, куратор групи ФК-21 – Пронтекер В. Є. та куратор групи ФК-31 – Яцик М. І.

Виховна година пройшла в урочистій, доброзичливій атмосфері. 

Додаткова та корисна информація