22.11.2017
UkraineEnglish (United Kingdom)
Зустріч студентів та викладачів відділення бухгалтерських та туристичних дисциплін з представниками банківських установ, Державною казначейською службою України та Державною податковою інспекцією


18 березня 2015 року на відділенні бухгалтерських та туристичних дисциплін відбулася зустріч викладачів, студентів спеціальностей «Бухгалтерський облік» та «Фінанси і кредит»  з представниками банківських установ,  Державної казначейської служби України  та  Державної податкової  інспекції, а саме:

Голянич Наталією Володимирівною – заступником керівника по обслуговуванню фізичних осіб відділення ПАТ КБ «ПриватБанк» м. Мукачево.

Гольцапфел Юлією Олегівною -  начальником відділу продажів  АТ «OTP Bank»  м. Мукачево.

Стрельніковою Тетяною Михайлівною – начальником відділу видатків та обслуговування розпорядників коштів та інших клієнтів Мукачівського управління ДКСУ.

Тимошенко Ларисою Михайлівною – заступником начальника відділу видатків та обслуговування розпорядників коштів та інших клієнтів Мукачівського управління ДКСУ.

Червак Наталією Іванівною – начальником відділу обслуговування платників податків Мукачівської  ОДПІ.

Також присутніми на зустрічі були наші випускники,  колишні студенти бухгалтерського відділення,  які на даний час є працівниками ПАТ КБ «ПриватБанк»   Граб Христина Михайлівна – клієнт- менеджер та Бідзіля Вікторія Василівна – спеціаліст по обслуговуванню клієнтів.

Метою зустрічі було ознайомлення студентів із принципами роботи банківських установ, видами банківських продуктів, організацією виконання Державного бюджету України та здійснення контролю за ним, фінансування видатків Державного бюджету України, зміни Податкового кодексу  та контроль  за додержанням податкового законодавства.

В ході зустрічі студенти змогли почути змістовні виступи фахівців щодо роботи в установах. Були розглянуті різні питання, які стосувалися  проходження он-лайн  практики  студентів в структурі ПАТ КБ «ПриватБанк». Також студенти мали змогу  задати питання, які виникали в ході зустрічі або дізнатися більше про те, що їх цікавить.

Слід зазначити, що у процесі діалогу з студентською аудиторією з’ясована необхідність проведення таких зустрічей, їх практична цінність і саме головне у молоді формується  культура, яка на сьогодні є необхідністю формування нової категорії суб’єктів господарювання нашої країни,  від яких залежить економічне майбутнє нашої держави.

 Вступне слово завідувача відділенням бухгалтерських та туристичних  дисциплін Гарапко Н.І.


Виступає Голянич Наталія Володимирівна – заступник керівника по обслуговуванню фізичних осіб відділення ПАТ КБ «ПриватБанк» м. Мукачево.


Виступає Гольцапфел Юлія Олегівна -  начальник відділу продажів   АТ «OTP Bank»     м. Мукачево.


Виступає Стрельнікова Тетяна Михайлівна – начальник відділу видатків та обслуговування розпорядників коштів та інших клієнтів Мукачівського управління ДКСУ.


Виступає Тимошенко Лариса Михайлівна – заступник начальника відділу видатків та обслуговування розпорядників коштів та інших клієнтів Мукачівського управління ДКСУ.


Проведено викладачами  бухгалтерсько-економічних дисциплін Росул Я.І.,  Човрій Н.І., Гарапко Н.І.

 

Додаткова та корисна информація