22.11.2017
UkraineEnglish (United Kingdom)
Пам'яті небесної сотні

Щорічне відзначення 20 лютого Дня Героїв Небесної Сотні установлено Указом Президента України Петра Порошенка з метою увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності (листопад 2013 року - лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України.

У пам'ять про загиблих на Майдані у нашому коледжі був проведений виховний захід до Дня пам’яті Небесної сотні,  на  якому  студенти групи   ВМ – 14 та ВМ - 25 вшанували  пам'ять  героїв  Небесної  сотні, разом  з  класними  керівниками  Гуленко І.В. та Гуленко М.П., пригадали  події  революції  Гідності  та вшанували  пам'ять  загиблих  на  Майдані 19-21 лютого 2014  року мовчазною  молитвою.
На виховній годині переглянули фрагменти подій, які відбувалися на Майдані рік тому, зачитували вірші, присвячені героям Майдану, прослуховували пісні, написані в пам`ять про Героїв Небесної сотні.


Студенти запалили свічки та вшанували хвилиною мовчання всіх загиблих, які віддали своє життя за Україну.

 


Хай пам’ять всіх загиблих згуртує нас, живих, дасть нам силу і волю для зміцнення власної держави.

Вічна пам’ять загиблим патріотам…

 

Додаткова та корисна информація