22.11.2017
UkraineEnglish (United Kingdom)
Виставка - конкурс "Великодня писанка - 2015"


Вже стало доброю традицією після свята Паски проводити в коледжі виставку – конкурс «Великодня писанка». Не відступили від традиції і цього року.

14 квітня 2015 р. у ВП НУБіП України «Мукачівський аграрний коледж» було організовано та проведено виставку – конкурс «Великодня писанка - 2015», на яку студенти всіх напрямів підготовки готували тематичні композиції, демонструючи свою фантазію, креативність, знання народних звичаїв та традицій, майстерність у виготовленні великодніх писанок.

Студенти намагалися представити свої композиції по-особливому,  про що свідчили цікаві повідомлення про історію  цього свята, народні звичаї  та повір’я українців.

Демонструючи свої композиції, студенти знайомили членів журі з різними техніками виготовлення писанок , які були тут представлені. Це і крашанки, і шкрябанки, і мальованки, це і писанки виготовлені в стилі квілінгу, бісероплетіння та в інших сучасних стилях.

Усі представлені композиції були створені з душею, милували око відвідувачів,  чарували своєю  майстерністю та витонченістю.

Журі строго, але справедливо визначило переможців та призерів конкурсу;

1 місце здобули  студенти напряму підготовки «Правознавство»;

2 місце розділили між собою студенти напряму підготовки

«Облік і аудит» та  «Ветеринарна медицина»;

3 місце вибороли  студенти напряму підготовки  «Агрономія»

та «Туризм».

Переможці та призери конкурсу були нагороджені грамотами та грошовими преміями.
 

Додаткова та корисна информація