22.11.2017
UkraineEnglish (United Kingdom)
З Україною в серці

На білому світі є різні країни,

Де ріки, ліси і лани

Та тільки одна на землі Україна,

А ми її доньки й сини.

Усюди є небо, і зорі скрізь сяють,

І квіти усюди ростуть.

Та тільки одну Батьківщину ми знаєм:

Її Україною звуть.


З Україною в серці


Напередодні Дня пам’яті та примирення в приміщенні актового залу коледжу була проведена відкрита виховна година  на тему: «З Україною в серці», мета якої: виховати у студентів почуття патріотизму, повагу до захисників Вітчизни, героїв минулої та сьогоднішньої війни, до тих, хто загинув від  рук  бандитських формувань сепаратистів та російських агресорів; формувати  у студентів українську ідентичність та активну громадську позицію.


 


Із вступним словом до присутніх звернувся заступник директора з виховної роботи І.Ф. Щур, який охарактеризував ситуацію в Україні, дав оцінку діям російських агресорів та запевнив, що наш народ, нашу націю не перемогти і на коліна поставити не вдасться нікому.

Ведучі заходу розповіли про непросту історію розбудови української державності, формування громадянського суспільства,  зупинилися на подіях   Майдану, анексії Криму, та розпалі сепаратизму на Сході країни.Виступи студентів супроводжувались показами слайдів презентації та тематичними  відеороликами, які тільки посилювали почуття, враження від почутого. Пам’ять Небесної Сотні та загиблих бійців на Сході Україні  студенти вшанували хвилиною мовчання.

Із вдячністю студенти розповідали про волонтерів, які взяли на себе важку ношу матеріального забезпечення наших захисників (від їжі та теплих речей  до теплові зорів, далекомірів та автотранспорту).Із словами вдячності згадали і наших прекрасних дівчат - медиків, які ризикуючи своїм життям рятували та вивозили з-під обстрілів бійців.

Зразки мужності та героїзму на Сході показують і воїни 128 окремої гірсько-піхотної бригади, яка дислокується на Закарпатті, захищаючи Іловайськ ,                 Дебальцеве, де точилися найзапекліші бої. Про героїзм та відвагу  наших бійців ходять легенди. Про них розповіли присутнім запрошені бійці 128-ї бригади, які з честю боронили Схід України це заступник командира бригади по роботі з особовим складом  майор В.В. Наумчук, та  помічник начальника оперативного відділення  капітан  П.В. Стебихов.

 

Із заключним словом до студентів звернувся викладач предмету «Захисту Вітчизни» полковник запасу  Ю.С. Павловський, який провів паралелі сьогоднішньої ситуації на Сході, де наші воїни боронять свою землю від російських  агресорів, та подій 70 літньої давнини, коли нашим дідам і прадідам приходилось боронити її від нацистських окупантів. За своєю природою нацистський режим нічим не відрізняється від будь-якого іншого тоталітарного режиму, в тому числі і того,  що сьогодні  формується у путінській Росії: коли окремі політики протиставляють себе всьому світу і готові заради власних амбіцій кинути у вир війни, потопити в крові тисячі безвинних людей. Але всі агресори мають пам’ятати, що нас не подолати, перемога буде за нами!

 

Додаткова та корисна информація