22.11.2017
UkraineEnglish (United Kingdom)
Посвята першокурсників у студенти

Перше вересня знаменує початок нового навчального року.  Цей День знань є визначним і радісним для всіх івирізняється яскравістю вражень, переживань, нових надій та несподіваних зустрічей.


Традиційно у ВП НУБіП України «Мукачівський аграрний коледж»Першовересеньрозпочав навчальний рік із урочистої лінійки, присвяченої Дню знань та посвяти першокурсників у студенти.


Із вітальним словом до першокурсників звернулася директор ВП НУБіП України «Мукачівський аграрний коледж» Балаж Надія Йосипівна, яка побажала студентам наснаги, цілеспрямованості, наполегливості, у здобутті нових знань, насиченого і цікавого студентського життя, а також стати хорошими спеціалістами і прекрасними людьми, які будуть плідно працювати на благо України.

Цей день став особливо незабутнім для першокурсників, адже їх прийняли у студентську сім′ю. На святковій лінійці відбулася урочиста посвята першокурсників у студенти ВП НУБіП України «Мукачівський аграрний коледж».Їм було вручено символічні ключ знань, студентський квиток та залікову книжку.

З напутніми словами та побажаннями до першокурсників також звернулися батьки Бубряк Мирослава Іванівна та Лінтур Ольга Михайлівна, які побажали студентам успіхів  у навчанні, благословили батьківською молитвою та вручили вишитий рушник, як батьківський священний оберіг.


Від імені першокурсників пролунав музичний подарунок у виконанні студентки групи ОТГ-11 СаламовоїАрзу – авторськіпісні «Україна моя» та «Батьківська ласка».


У добру путь, дорогі першокурсники! Успіхів вам у навчанні!


 

Додаткова та корисна информація