22.11.2017
UkraineEnglish (United Kingdom)
Проводи викладача ветеринарних дисциплін Дудаша А.В. на заслужений відпочинок

На урочистій лінійці директор ВП НУБіП України «Мукачівський аграрний коледж» Балаж Н.Й. висловила прдяку  викладачу ветеринарних дисциплін, кандидату біологічних наук, відміннику освіти України, члену спілки журналістів України Дудашу Андрію Васильовичу у звязку з виходом на залужений відпочинок.. Директор відзначила його багаторічну  сумлінну  творчу працю на педагогічній ниві, активний пошук форм і методів у навчанні та вихованні студентської молоді, вогонь добра, людяності й краси, який він запалював в студентських серцях, за життєву мудрість, чуйність і невичерпне терпіння.В рідній Альма – Матері Андрій Васильович  пропряцував 36 років.   За цей час обіймав посади заступника директора по навчальній частині (1993-1997 н.р.), завідувача відділення ветеринаоної медицини (2007-2009 н.р.).
Андрій Васильвич  - це надзвичайно трудолюбива, творча особистість. За ці роки він написав 160 науково-методичних праць – це тисячі друкованих сторінок. Із них: 97 – статей, 8- монографій,    2- буклета, 34 – навчальних посібників, 4 –навчальні програми для ВНЗ України, багато методичних розробок, методичних вказівок, методичних рекомендацій.  Випустив не одну групу.

Нехай мудрість та оптимізм, Шановний Анрій Васильович і надалі будуть вашими супутниками в житті, а доля подарує багато світлих літ у мирі та добробуті! 

Додаткова та корисна информація