22.11.2017
UkraineEnglish (United Kingdom)
День туризму

«Мандрівка - це книжка, і той, хто не подорожує, читає лише одну її сторінку» Св. Августин.

Щорічно, 27 вересня ми святкуємо Всесвітній день туризму та День туризму в Україні. Не оминуло це свято і ВП НУБіП «Мукачівський аграрний коледж».

З нагоди свята студенти туристичних груп під  керівництвом  своїх  кураторів:   Кепенач Н.П., Пиринець М.В., Полюги С.С., Жабко О.Г. взяли участь у відкритому виховному заході , присвяченому  Дню туризму.

Великий внесок у проведенні свята зробило студентське самоврядування відділення бухгалтерських і туристичних дисциплін.: Щіголева Аліна, Йовбак Анастасія, Златкіна Анастасія та Єфимова Юлія.


  Ведучими свята були студентки групи ОТГ-31 Щіголева А. та ОТГ-21  Йовбак А.


 Випускник туристичного відділення Микола Гога знову і знову радує нас своїм співом. Пісня «Мої батьки».


  Студентки групи ОТГ-21: Дудаш Т., Худан А. і Лемко О. розповідають про красу нашого краю.  Студентка групи  ОТГ-31 Магей Е. з піснею на англійській мові. Студентка групи ОТГ-21 Гвоздева Д. з піснею на угорській мові.


  Завідувач відділення бухгалтерських та туристичних дисциплін Гарапко Н.І. привітала всіх туристів з святом і разом з головою циклової комісії туристичних дисциплін Полюгою С.С. вручили грамоти найкращим студентам.


  Студенти першого курсу були урочисто прийняті до лав студентів - туристів, пройшовши ряд випробувань і проголосивши клятву.


Студенти групи ОТГ-11 Артемєв В. та Тангел Р. виконали пісню «Їхав козак містом».

Студентка першого курсу Скиба Ю. виконала авторський вірш.

Виступ танцювального гурту «GUF Show» під керівництвом студента групи ОТГ-41 Поповича М.

Бажаємо всім працівникам туристичної сфери здоров’я та благополуччя, добра і злагоди в сім’ях, нових успіхів у вашій надзвичайно важливій роботі.


Зі святом вас дорогі туристи!!! 

Додаткова та корисна информація