22.11.2017
UkraineEnglish (United Kingdom)
До Дня працівника освіти. Зі святом Вас, шановні викладачі!

Напередодні Дня працівника освіти  01.10.2015 року у ВП  НУБіП України «Мукачівський аграрний коледж»  вшановували  працівників педагогічної ниви.


Із словами привітання та подяки за творчу працю звернувся до викладачів та всіх співробітників навчального закладу в.о. директора коледжу Садварі Ю.Ю., який подякував колективу за сумлінну працю, невтомний творчий пошук, самовідданість та успіхи, досягнуті у навчально-виховному процесі, побажав миру, злагоди, достатку, всіляких гараздів.

 

З нагоди професійного свята кращих працівників коледжу було відзначено грамотами.  Силами студентів коледжу, для викладачів було підготовлено святковий концерт де вони проявили свої здібності і таланти.
  Необхідно відмітити успішний дебют наших першокурсників, зокрема виступ солістки Саламової Арзу, тріо у складі Чечура Юрія, Тангела Роберта та Артемєва Влада, оновленого  ансамблю «Джерело». Як завжди порадували своїм співом Гога Микола, Марія Стрига, Єлізавета Магей. 

   До привітання  долучилася  і гості свята. Своїм співом порадувала присутніх учениця Давидківської школи Ірина Дідик.


Студенти закладу доклали багато зусиль, щоб провести цей захід на належному рівні і висловити щиру подяку викладачам за їх невтомну працю, чуйність, доброту і розуміння.

 

Додаткова та корисна информація