22.11.2017
UkraineEnglish (United Kingdom)
Героям співаємо славу!

З нагоди відзначення державного свята Дня Захисника України 12.10.2015 р. у ВП НУБіП України «Мукачівський аграрний коледж» було проведено конкурс на краще виконання патріотичної пісні.

Студенти коледжу підготували різножанрові твори, серед яких були сучасні популярні пісні, а також авторська пісня у виконанні студентки Саламової Арсу.  Всі учасники конкурсу виконували свої пісні надзвичайно зворушливо, вкладаючи у виконання пісні свою душу, тому журі у складі в.о. директора коледжу Садварі Ю.Ю., заступника директора Кнап Н.В., голови студентської профспілки Гудзоватої О.М., голови Ради студентського самоврядування Ризниченка О.О., учасника АТО Мамонтова О. А.,  нелегко було обрати призерів конкурсу.


Зрештою у процесі обговорення журі оголосило переможців і визначило призерів конкурсу.

І-е місце із піснею «Пливе кача по Тисині» посіла студентка групи ПВ-29 Стрига Марія;

ІІ-е місце  із піснею «Пісня Небесної сотні» зайняла студентка групи ВМ-44 Туряниця Марія;

ІІІ-е місце дісталося Саламовій Арзу, студентці групи ФК-11, яка виконала пісню «Мальви».

Голова журі в.о. директора коледжу Садварі Ю.Ю., вручаючи грамоти призерам та учасникам конкурсу, відмітив, що такі заходи сприяють національно-патріотичному вихованню молоді, а також відзначив високий рівень виконання музичних творів студентами коледжу. За активну участь у конкурсі Юрій Юрійович подякував призерам та учасникам конкурсу, зокрема, студенту групи ОТГ-41 Миколі Гозі, та студентам групи ОТГ-11 Тангелу Роберту та Артем′єву Владиславу. 

Додаткова та корисна информація