22.11.2017
UkraineEnglish (United Kingdom)
З Днем Захисника України!

 12 жовтня 2015 року у ВП НУБіП України «Мукачівський аграрний коледж» було проведено виховну годину, присвячену Дню Захисника України.

Студенти перших курсів під керівництвом викладача дисципліни  «Захист Вітчизни» Павловського Юрія Сергійовича підготували цікавий екскурс у героїчне минуле національно-визвольної боротьби українського народу проти поневолювачів, згадали славних борців за волю та незалежність України від доби козаччини до боротьби із російськими агресорами та сепаратистами сьогодні на Сході України.

Слова ведучих доповнили фрагменти документальних відео кадрів, патріотичні вірші та пісні, виконані студентами коледжу.


На зустріч із студентами було запрошено ветерана військової служби полковника у відставці Об′єдкова  Василя Олексійовича та учасника бойових дій на Сході України 2014-2015 років Мамонтова Олександра Анатолійовича, які поділилися своїми враженнями та переживаннями про політичні процеси, які призвели до подій на Сході України, та  розповіли про славні подвиги українських військових та патріотів України у різні часи історії. Студенти з вдячністю слухали розповіді поважних гостей, шукаючи  для себе відповідь на питання: «Чи є Ти справжнім патріотом України? Чи здатний ти на самопожертву заради своєї Вітчизни?».

До студентів коледжу звернувся в.о. директора  ВП НУБіП України «Мукачівський аграрний коледж» Садварі Ю.Ю., який закликав студентів рівнятися на сучасних героїв, справжніх патріотів, захисників України, які готові віддати свої сили, знання, вміння і саме життя заради збереження незалежності неньки-України, та привітав всіх присутніх з наступаючим святом Днем Захисника України, яке вся Україна буде відзначати 14 жовтня 2015 року у день християнського свята Покрови Святої Богородиці. Це дуже символічно, адже відомо, що Свята Покрова була покровителькою українського козацтва, а сьогодні її вважають покровителькою всіх Захисників України.

 

Додаткова та корисна информація