22.11.2017
UkraineEnglish (United Kingdom)
До Всесвітнього Дня молитви за сиріт

06 листопада 2015 року, у ВП НУБіП України «Мукачівський аграрний коледж», за сприяння профспілки коледжу та студентської профспілки коледжу,  відбувся захід, присвячений Дню молитви за сиріт. Студенти коледжу, позбавлені батьківського піклування, та діти-сироти, які навчаються у нашому закладі, були запрошені за святковий стіл із смаколиками, після чого отримали подарунки на честь свята. Не менш цінними стали емоції, турбота, увага і дружнє спілкування, які були подаровані потребуючим дітям.

Цей день - ще одна можливість привернути увагу громадськості до проблем дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах. Адже діти повинні рости в любові і кожен може допомогти сироті, відчути до себе увагу, отримати необхідну турботу.

 

 

В. о. директора коледжу, Ю. Ю. Садварі, звернувся до присутніх із закликом завжди любити і пам’ятати про своїх батьків.. Він побажав студентам здоров’я, Божої благодаті, щоб у створених ними сім’ях, завжди панували мир та злагода, і щоб їхніх дітей оминула доля сирітства. Юрій Юрійович запевнив, що адміністрація коледжу завжди буде допомагати і підтримувати їх, адже чужих дітей не бува

 

Додаткова та корисна информація