22.11.2017
UkraineEnglish (United Kingdom)
Урочистості з нагоди Дня працівника сільського господарства

У четвер, 12 листопада у ВП НУБіП України «Мукачівський аграрний коледж» відбулись урочистості з нагоди Дня працівника сільського господарства.

У фойє коледжу було представлено виставку поробок студентів та тематичних стінгазет, присвячену цьому святу.


На святковий захід у коледж  завітали заступник голови Закарпатської облдержадміністрації Михайло  Михайлович Рівіс, начальник Управління агропромислового розвитку Мукачівської РДА Ілля Йовбак та інші почесні гості, а також більше 30 фермерів та керівників сільськогосподарських підприємств області, багато з яких є випускниками цього навчального закладу. Усі вони прийшли привітати викладачів та студентів з їх професійним святом.

Урочистості відкрив в.о. директора ВП НУБіП України «Мукачівський аграрний коледж» Юрій Юрійович Садварі, який щиро вітав присутніх із святом, наголосивши на важливості професії хлібороба, та побажав присутнім міцного здоров’я, благополуччя та вагомих успіхів у подальшій праці.


У ході урочистостей Юрій Юрійович вручив грамоти кращим педагогам та студентам коледжу, подякував їм за їхню творчу працю.


Не залишились осторонь і представники обласної та районної влади, які також вручили грамоти та подяки  кращим педагогам коледжу.

Не з порожніми руками на свято, щоб привітати педагогічний та студентський колективи прийшов і директор товариства «Агробонус Захід» Куранов Павло Миколайович. З нагоди цього свята він подарував коледжу  ноутбук.


Силами студентів було підготовлено святковий концерт, що подарував присутнім багато приємних хвилин хорошого настрою. Особливо сподобались концертні номери у виконанні команди КВК аграрного коледжу "Мукачівська файта",  колективу "Барвінок", а також Микола Гога, Арзу Саламова та Марія Стрига, які вразили своїми  талантами.


Приємним сюрпризом для всіх присутніх у залі був виступ заступника директора департаменту аграрного розвитку Лися Юрія Юрійовича, який     привітав колектив із святом, вручив грамоти кращим педагогам, після чого заспівав кілька пісень, приємно здивувавши своїми вокальними даними та харизмою.


 

Додаткова та корисна информація