22.11.2017
UkraineEnglish (United Kingdom)
Вітаємо з перемогою команду «Мукачівська файта» у першому турі чемпіонату КВН НУБіП України.

18 листопада стартував Чемпіонат НУБіП України з КВН серед студентів факультетів, ННІ та відокремлених підрозділів. У цей же день відбувся і перший півфінал.
У першому півфіналі змагалися команди  факультету аграрного менеджменту, економічного факультету, агробіологічного факультету,  ННІ енергетики, автоматики та енергозбереження, та наша збірна команда відокремленого підрозділу НУБіП України «Мукачівський аграрний коледж» – «Мукачівська файта» у складі: Резниченка Олександра, Булези Олександра, Хохла Юрія, Щіголевої Аліни, Мерцина Андрія, Федоришина Олександра, Машико Едуарда.


Команди по черзі представляли себе у конкурсі «Візитка». Своєю грою та гумором наша команда з перших хвилин гри завоювала симпатії як суддів так і глядачів. Слідуючим був конкурс «Розминка», де кожна команда ставила запитання суперникам, а ті, в свою чергу, дотепно відповідали. Як заявили судді: «Розминка показала хто є хто!».  А у завершальному конкурсі відеороликів «Осінні фантазії», наші студенти проявили себе і як хороші актори, і як режисери, і як гумористи.

Наша команда «Мукачівська файта» виступила достойно, на що ми і сподівалися. Своїм гумором, дотепними сценками команда заслужила симпатію глядачів, їхні оплески, а найголовніше справедливі високі оцінки журі, посівши перше місце в групі з  результатом 15,6 балів і вийшла у фінал.

Вітаємо нашу команду з перемогою!

 

Додаткова та корисна информація