22.11.2017
UkraineEnglish (United Kingdom)
Виховна година «День пам’яті жертв голодомору»

Третій тиждень листопада кожного року в нашій країні  - поминальний по жертвах імперських насильств над українцями, в тому числі і Голодомору 1932-1933 рр.   28 листопада в день пам’яті кожен свідомий українець запалив на підвіконні свою свічку пам’яті, щоб її бачили зорі – душі померлих.

30.11.2015р. у читальному залі бібліотеки ВП НУБіП «Мукачівський аграрний коледж» було проведено виховну годину, присвячену трагічним подіям 1932-1933 рр., «День пам’яті жертв голодомору», яку підготували студенти-першокурсники групи ОФ-17 (куратор Феделеш Н.Й.), групи ЗП-11 (куратор Дзямко Т.В.), групи ОТГ-11 (куратор Жабко О.Г.). Метою позакласного заходу було вшанувати світлу пам’ять безвинно замучених голодом людей. Поглибити знання про роки Голодомору в Україні та його наслідки для українського народу, виховувати у студентської молоді правильне ставлення  та повагу до історичного минулого свого народу, повагу до людей , які пережили складний період української історії ; виховувати громадську свідомість, співчуття, патріотизм та зацікавленість до вивчення історичного минулого України.

 

Виховна година була  змістовною, надзвичайно емоційною, розповіді студентів про страшні факти голодомору, спогади очевидців, які були зачитані, не залишили нікого в залі байдужим. Емоційного напруження додали і кадри документального кіно, пісня «Свіча» у виконанні Оксани Білозір.

 

 

 

 

Додаткова та корисна информація