21.11.2017
UkraineEnglish (United Kingdom)
До Міжнародного дня людей з обмеженими можливостями

У четвер 03.12.2015 року у ВП НУБіП України «Мукачівський аграрний коледж» відзначили Міжнародний день людей з обмеженими можливостями.

Для студентів, які мають такий статус, адміністрацією коледжу разом із студентською профспілкою було організовано круглий стіл в ході якого відбулась щира і відверта розмова та розглянуто ряд питань, які турбують студентів.

 

У своєму виступі в.о. директора ВП НУБіП України «Мукачівський аграрний коледж» Ю.Ю. Садварі наголосив, що статус людини з обмеженими можливостями не повинен сковувати їхню ініціативу та професійний ріст, їхню творчість, а саме головне - наполегливість і цілеспрямованість у досягненні своєї мети. Побажав студентам здоров’я, особистого щастя, успіхів у навчанні та успішної кар’єри у професійній діяльності  та запевнив студентів, що адміністрація коледжу буде робити все необхідне для їх комфортного навчання, закликав активніше включатися в громадське життя коледжу, проявляти ініціативу, виражати свої ідеї та звертатися із своїми конструктивними пропозиціями  до адміністрації.

 

Для студентів даної категорії студентською профспілкою коледжу було організовано солодкий стіл та підготовлено для кожного студента невеликий подарунок – диск із фільмом «Цирк метеликів», про Ніка Войчича, людину, яка маючи фізичні вади зумів знайти себе в житті.

 

 

Додаткова та корисна информація