22.11.2017
UkraineEnglish (United Kingdom)
Науково - практична конференція на тему: «Інфекційні хвороби тварин, які людство не навчилося лікувати»

Науково - практична конференція присвячена 95 – й річниці відкриття  факультету  «Ветеринарна медицина»

НУБіП України на тему:

«Інфекційні хвороби тварин,

які людство не навчилося лікувати»

 

Конференцію відкрила викладач епізоотології  і мікробіології Дурдинець Т.М., яка представила гостей конференції. Вона наголосила, що поряд з епохальними відкриттями на сьогоднішній день є ряд інфекційних захворювань, які людство не навчилося лікувати.


Виконуючий обов’язки директора ВП НУБіП України «Мукачівський аграрний коледж» Садварі Ю.Ю. привітав учасників науково-практичної конференції.  Звернув увагу на важливість проведення подібних заходів.

 

Студентка ІІІ – го курсу Ємшанова  Анна- Крістіна виступила з доповіддю на тему «Лейкоз». Доповідь супроводжувалась демонстрацією презентації та показом відеофільму.

 

Виконуючий обов’язки начальника головного управління ветеринарної медицини  у Закарпатській області Романович Зіновій  Євстахієвич  доповів про епізоотичну ситуацію в Закарпатській області, Україні та світі. Особливу увагу звернув на епізоотичну ситуацію щодо африканської чуми свиней. Представив досконалу презентацію по даній хворобі. Надавав відповіді на запитання студентів.

 

Завідувач вірусологічним відділенням регіональної Закарпатської лабораторії ветеринарної медицини Деметер Катерина Петрівна розповіла про методи діагностики лейкозу, бруцельозу, африканської чуми свиней, сказу.

 

Студентка ІІІ – го курсу Полак Крістіна виступи  з повідомленням на тему: «Бруцельоз».

 

Студентка І – го курсу Кроо Кароліна надала вичерпну інформацію про сказ.

Виступаючим студентам оголошено подяку та визначено кращу доповідь.


 

  

Додаткова та корисна информація