22.11.2017
UkraineEnglish (United Kingdom)
Семінар-практикум «Нормативно-правове регулювання діяльності аптечного підприємства у відносинах «виробник-споживач»

8 грудня 2015 року на базі ВП НУБіП України «Мукачівський аграрний коледж» відбувся семінар-практикум «Нормативно-правове регулювання діяльності аптечного підприємства у відносинах «виробник-споживач». Підготували та організували семінар відділ держконтролю, стандартизації та сертифікації ДНДКІ ветпрепаратів та кормових добавок, Головним управлінням ветеринарної медицини в Закарпатській області спільно з Школою підвищення кваліфікації ВП НУБіП України «Мукачівський аграрний коледж».

 

У роботі семінару взяли участь та виступили в.о. директора ВП НУБіП України «Мукачівський аграрний коледж» Ю.Ю.Садварі,   в.о. начальника Головного управління ветеринарної медицини у Закарпатській області З.Є. Романович, наукові співробітники Державного науково-дослідного контрольного інституту ветеринарних препаратів та кормових добавок, спеціалісти Головного управління ветеринарної медицини та аптечних підприємств Закарпатської області, представники «Мукачівського аграрного коледжу».

 

 

Учасникам семінару-практикуму були представлені доповіді наукових співробітників ДНДКІ ветпрепаратів та кормових добавок:

д.вет.н. Величка В. О. “Щодо виконання основних положень Закону України “Про ветеринарну медицину” в частині обігу ветеринарних препаратів, кормів, кормових добавок, роздрібної та оптової торгівлі ними. Час реформувань у ветеринарній медицині. Чи під силу нам готуватись до впровадження належної дистриб'юторської практики?”,

к. с.-г.н. Левицького Т. Р. “Нормативні вимоги та правила транспортування та зберігання ветеринарних препаратів, субстанцій, готових кормів, кормових добавок та засобів ветеринарної медицини у ветеринарних аптеках, гуртівнях, базах, складах”,

к.вет.н. Тесарівської У. І. “Регламентуючі документи підприємств оптової та роздрібної торгівлі ветеринарними препаратами, порядок розгляду рекламацій, дотримання порядку виявлення, вилучення з обігу та дія аптечних підприємств з повернення виробникам неякісної продукції або її утилізації”

к. с.-г.н. Стецька Т.І. «Правила зберігання та відпуску отруйних, наркотичних і сильнодіючих лікарських засобів. Особливості роботи аптечних підприємств з протимікробними препаратами (антибіотиками)»,

Везденка О. С. “Сучасні підходи до реєстрації ветеринарних препаратів та кормових добавок. Новинки вітчизняного ринку ветпрепаратів, кормів та кормових добавок”,

к.вет.н. Авдосьєвої І.К. «Птахівництву – надійний епізоотичний заслон. Практична робота аптечних підприємств із вакцинами» .

 

 

У семінарі взяло участь 86 працівників аптечних підприємств, працівники обласної служби ветмедицини.

 

Учасники семінару обмінялися досвідом роботи аптек, зустрілись із виробниками ветпрепаратів, кормів, кормових добавок та науковими працівниками ДНДКІ ветпрепаратів та кормових добавок. Обговорювались актуальні проблемні питання щодо удосконалення діяльності аптечних підприємств ветмедицини та дистрибуторської практики, зроблено акцент на підготовку їх до впровадження належної дистрибуторської практики, підвищення рівня забезпечення споживачів якісною та безпечною продукцією.

Учасникам семінару-практикуму були запропоновані напрямки співпраці із ДНДКІ ветпрепаратів та кормових добавок, підприємствами, які виробляють ветпрепарати, корми та кормові добавки щодо організації фахових зустрічей із споживачами, зокрема, проведенням на базі аптек днів з інформування про нові, ефективні препарати, кормові добавки, премікси.

Усіх учасників семінару-практикуму забезпечили збірниками нормативних документів для підприємств, які реалізують продукцію ветеринарної медицини та вручили сертифікати учасника семінару.

 

Додаткова та корисна информація