21.11.2017
UkraineEnglish (United Kingdom)
Участь у засіданні регіональної Ради студентського самоврядування вищих аграрних навчальних закладів

На базі  Рогатинського державного аграрного коледжу 18 грудня 2015 року відбулося засідання регіональної Ради студентського самоврядування вищих аграрних навчальних закладів Чернівецької, Івано-Франківської, Тернопільської та Закарпатської областей.

У форматі круглого столу представники студентського самоврядування обмінялися досвідом  роботи з питання «Формування національно-патріотичної свідомості молодої людини».

 

Наш коледж представляла член Ради студентського самоврядування студентка групи ПВ-39 Русин Олександра, яка поділилася з колегами досвідом роботи, розповіла про ті виховні заходи, які організовує Рада студентського самоврядування ВП НУБіП України «Мукачівський аграрний коледж», про форми роботи наших студентів як у коледжі, так і за його межами. Багато цікавого можна було почути та запозичити і від колег.

 

По закінченні заходу студенти Рогатинського державного аграрного коледжу дали цікавий і змістовний концерт для гостей, який був присвячений Дню Святого Миколая та Новорічним і Різдвяним святам.

 

Додаткова та корисна информація