21.11.2017
UkraineEnglish (United Kingdom)
До Святого Миколая

Вже стало традицією для студентів нашого коледжу напередодні свята Святого Миколая відвідувати дитячі заклади, де виховуються діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування.  Не став винятком і  цей рік - наші студенти з подарунками відвідали кілька закладів.

Рада студентського самоврядування прийняла рішення в цьому році відвідати Великоберезнянську школу-інтернат, де також виховуються і діти-сироти і діти, позбавлені батьківського піклування, та Мукачівський дитячий будинок-інтернат (для дівчат), що розташований по вул.. І.Франка 53.

Звісно, наші студенти-волонтери приїхали до діток не з порожніми руками. Вони подарували діткам іграшки, фарби, канцелярські товари, предмети гігієни та багато іншого, а також, волонтери принесли і солодкі гостинці.

Студенти провели майстер-клас для дітей з виготовлення ялинкових прикрас власними руками, гралися з ними, танцювали, а ті, в свою чергу, намагалися продемонструвати свої вміння і таланти. Всі були задоволені: діти - від спілкування із студентами, студенти - від відчуття, що хоч на невеликий час, зуміли подарувати радість малечі позбавленій родинного тепла. 

Додаткова та корисна информація