21.11.2017
UkraineEnglish (United Kingdom)
Семінар на тему: «Технологія вирощування кукурудзи та соняшнику»

9 лютого 2016 року відбувся міжнародний семінар в м. Мукачеве, вул. Ерделі 36 А «Графський двір», організований  регіональним менеджером Тромпаком В.М. компанії МПП  фірми «Ерідон» та РАЖТ (RAGT Semences ) на тему: «Технологія вирощування кукурудзи та соняшнику». На семінарі були присутні керівники господарств, наукові працівники, представник  агрономічного відділення ВП НУБіП України «Мукачівський аграрний коледж».

 


 

Перед присутніми виступив регіональний менеджер компанії РАЖТ (RAGT Semences ) Гаврилюк Максим, який познайомив присутніх з гібридами кукурудзи та соняшника французької  генетики,  та технологіями вирощування даних гібридів з застосуванням нових добрив, гербіцидів та хімічних засобів захисту рослин. Він наголосив на тому, що компанія РАЖТ (RAGT Semences ) є одним з лідерів у Європі по селекції та виробництву насіння на міжнародному ринку.

 

В процесі виступу представників  фірм, керівники господарств  задавали  багато питань по технології вирощуванню кукурудзи, починаючи з обробітку  грунту, посіву культури, внесення добрив, захисту рослин та ін..  В ході семінару було отримано багато нових цікавих знань та корисної інформації. Завідувач агрономічним відділенням Гудзовата О.М.  висловила сподівання про тісну співпрацю з компанією МПП  фірмою «Ерідон» та РАЖТ (RAGT Semences )по    вирощуванню сільськогосподарських культур на даслідно-демонстраційних полях коледжу.

 

 

Додаткова та корисна информація