22.11.2017
UkraineEnglish (United Kingdom)

Тепер на сайті

Сейчас 41 гостей онлайн

Украинская Баннерная Сеть
Студенти відділення «Ветеринарна медицина» успішно здають державні екзамени

У Червні 2015 року студенти четвертих курсів успішно  здають комплексні кваліфікаційні державні екзамени з інфекційних, інвазійних та  неінфекційних хвороб сільськогосподарських тварин.

 
Зустріч випускників – фельдшерів ветеринарної медицини з роботодавцями

Директор приватного акціонерного товариства «Закарпатське племпідприємство» Лендєл Олег Дмитрович проводить агітаційну профорієнтаційну роботу по залученню і працевлаштуванню студентів - випускників на дане підприємство. Під час проведення державних екзаменів представник ПП «О.L.KAR – АгроЗооВет-Сервіс» Юрій Колінко  також запрошував випускників до тісної співпраці та вручив різні препарати даного виробника.

 
Прощавай, коледж

18 лютого 2015 року в «Мукачівському аграрному коледжі» відбувся концерт, присвячений прощанню з коледжем та врученню дипломів молодшого спеціаліста  випускникам відділення бухгалтерських та туристичних дисциплін спеціальності «Туристичне обслуговування».

 
V Всеукраїнська студентська олімпіада з української мови

  Рідна мова – життя духовного основа. Людина має завжди пам’ятати, звідки вона родом, де її коріння, знати історію свого народу, його мову. Знання рідної мови – ознака культурної, освіченої людини, священний обов’язок кожного. Цього прагнуть і студенти нашого навчального закладу, котрі постійно збагачують і вдосконалюють свої знання під час проведення олімпіад, мовно-літературних конкурсів і стають переможцями.

 
V Міжнародний мовно-літературний конкурс

В історії завжди залишаться імена, які з гордістю вимовляє людство, до яких належить й ім’я  великого українського поета Тараса Григоровича  Шевченка. Весь свій могутній талант він присвятив служінню народові.

 


Страница 1 из 6

Додаткова та корисна информація