22.11.2017
UkraineEnglish (United Kingdom)

Тепер на сайті

Сейчас 9 гостей онлайн

Украинская Баннерная Сеть
Яскраве життя студентiв гуртожитку

 

Минули теплі літні дні… Осінні барви впали на листя дерев. Саме цієї пори року у нашому коледжі студенти гуртожитку старанно готувалися до свого першого свята під назвою «Будьмо знайомі!». Адже в нашу студентську родину влилася «свіжа кров» - обдарована, талановита молодь, яка здобуде у коледжі не тільки освіту, а й стане справжньою особистістю. Вечір видався цікавим і змістовним. Старшокурсники дали настановні рекомендації – виголосили основні заповіді студента і вручили студентам першого курсу символічний ключ від знань та студентський квиток. А першокурсники, в свою чергу, пообіцяли зберігати студентські традиції та гідно нести звання студента.

Підготовка до свята

 

НаперМайстер-клас з квiлiнгуедодні Дня учителя 2012 року, в гуртожитку проводився майстер-клас з виготовлення вітальних листівок в стилі квілінгу. Студенти дуже зацікавилися клопіткою роботою, яка потребує багато терпіння і зусиль. Проте результат перевершив усі сподівання - листівки вдалися на славу. Члени студради гуртожитку привітали листівками викладачів, а студенти першого курсу подарували всім до свята чудові танці та пісні…

Листівки вдалися на славу

 

 

 

На сам кінець юні студенти здивували всіх присутніх виставкою осінніх композицій «Осінь – матінко рясна» та різноманіттям страв на осінню тематику, які приготували власноруч. Фруктовий торт, млинці, деруни, фруктові та овочеві салати порадували не тільки око а й шлунок. «Осінь – матінко рясна» Після смачного і солодкого студенти мали можливість ще й потанцювати. Свято вдалося на славу!

 

 

 

 

 

Додаткова та корисна информація