19.09.2017
UkraineEnglish (United Kingdom)

Тепер на сайті

Сейчас 54 гостей онлайн

Украинская Баннерная Сеть
Яскраве життя студентiв гуртожитку

 

Минули теплі літні дні… Осінні барви впали на листя дерев. Саме цієї пори року у нашому коледжі студенти гуртожитку старанно готувалися до свого першого свята під назвою «Будьмо знайомі!». Адже в нашу студентську родину влилася «свіжа кров» - обдарована, талановита молодь, яка здобуде у коледжі не тільки освіту, а й стане справжньою особистістю. Вечір видався цікавим і змістовним. Старшокурсники дали настановні рекомендації – виголосили основні заповіді студента і вручили студентам першого курсу символічний ключ від знань та студентський квиток. А першокурсники, в свою чергу, пообіцяли зберігати студентські традиції та гідно нести звання студента.

Підготовка до свята

 

НаперМайстер-клас з квiлiнгуедодні Дня учителя 2012 року, в гуртожитку проводився майстер-клас з виготовлення вітальних листівок в стилі квілінгу. Студенти дуже зацікавилися клопіткою роботою, яка потребує багато терпіння і зусиль. Проте результат перевершив усі сподівання - листівки вдалися на славу. Члени студради гуртожитку привітали листівками викладачів, а студенти першого курсу подарували всім до свята чудові танці та пісні…

Листівки вдалися на славу

 

 

 

На сам кінець юні студенти здивували всіх присутніх виставкою осінніх композицій «Осінь – матінко рясна» та різноманіттям страв на осінню тематику, які приготували власноруч. Фруктовий торт, млинці, деруни, фруктові та овочеві салати порадували не тільки око а й шлунок. «Осінь – матінко рясна» Після смачного і солодкого студенти мали можливість ще й потанцювати. Свято вдалося на славу!

 

 

 

 

 

Додаткова та корисна информація