22.11.2017
UkraineEnglish (United Kingdom)

Тепер на сайті

Сейчас 37 гостей онлайн

Украинская Баннерная Сеть
Голосіївська весна - 2013

golosiivska_vesna016 березня 2013 року в коледжі проходив перший етап ХХХІІІ Міжнародного фестивалю художньої творчості «Голосіївська весна - 2013».

Глядачі та члени журі мали можливість оцінити таланти студентів у народному, академічному та естрадному напрямах. Концертні номери відрізнялися різножанровістю. Це - народна балада, українські народні та закарпатські пісні, закарпатський танець, декламування поезії, румунська, угорська пісні, сучасний танець та сучасні естрадні композиції.

Молодь викладалася на всі 100% прагнучи здобути перемогу.golosiivska_vesna02


 На концерті був присутній директор Навчально-наукового центру культурно-виховної та соціальної роботи НУБіП України Черкашин Дмитро Костянтинович, який відмітив, що виступи студентів йому дуже сподобалися, а від навчального закладу залишилися тільки найкращі враження.

golosiivska_vesna04 Важлива та відповідальна місія була покладена на членів журі. Адже вони мали оцінити виступи студентів та обрати з великої кількості номерів тільки один – найкращий, який достойно представить наш навчальний заклад на фінальному концерті фестивалю у НУБіП України.

Вибір зроблено. Це румунська пісня «Весілля» у виконанні Миколи Гоги, Інги Стець та колективу «Барвінок».

Члени журі мали рацію віддавши перевагу даному номеру, адже наші студенти не підвели та гарно виступили на фінальному гала-концерті фестивалю, який відбувся 28 березня в актовій залі навчального корпусу №3 НУБіП України.golosiivska_vesna03Результат говорить сам за себе – ІІІ  місце  серед  ВП НУБіП України. І це супер!  


 Дякуємо учасникам фестивалю за позитивні емоції, гарний настрій та хороший результат.

Бажаємо і надалі плідно працювати, доносити до глядачів свій талант та здобувати нові перемоги!


 

Додаткова та корисна информація