22.11.2017
UkraineEnglish (United Kingdom)

Тепер на сайті

Сейчас 25 гостей онлайн

Украинская Баннерная Сеть
Помаранчева чаклунка


Веселе літо  згасло. Незвично  холодно стає вранці  й уночі. Поля відпочивають після виснажливої тривалої праці. Усюди відчувається прохолодний подих осені.

Саме в таку пору в гуртожитку Мукачівського аграрного коледжу відбувся цікавий вечір відпочинку «Пора року - Помаранчева чаклунка». Цей захід як подяка матінці-землі за вирощений урожай, матінці-природі за  надзвичайну дивовижну красу лісів, гаїв, полів, садів і парків. І справді розумієш, яка красива, пишна й розкішна осінь. Вона неначе підпалила ліси і гаї –  все  палахкотить жовтим, червоним і жовтогарячим листям. 

Не можна нагулятися, набродитися по шурхотливому листю, намилуватися палахкотливими чорнобривцями, різнобарвними айстрами та хризантемами. Усе довкола таке таємниче і казкове…

Наш вечір також був казковим. Лунали пісні  “Ой, летіли дикі гуси”,  ”Осінній дощ”, ”Загадай бажання”.

На саксофоні грав чарівну мелодію Бакош Д., а дівчата декламували  поезію Ліни Костенко "Айстри". 

До уваги присутніх було представлено виставку творчих робіт студентів, виконаних умільцями декоративно-прикладного  мистецтва, та смачні і духмяні страви . 


Студенти ознайомили всіх з композиціями, розповіли, що і  в якій техніці було виконано. Присутні  були в захваті. Всім сподобались дві пари лебедів, які неначе збираються летіти у вирій, виконані у стилі орігамі, дивували красою різнобарвні гарбузи.


Найбільше враження справили картини “Рапсодія осені”, виконані в стилі декупаж,

Гамірлива й сонячна, сумна й дощова, зоряна, барвиста й зовсім чорна - така вона,осінь, - Помаранчева чаклунка.


 

Додаткова та корисна информація