22.11.2017
UkraineEnglish (United Kingdom)

Тепер на сайті

Сейчас 41 гостей онлайн

Украинская Баннерная Сеть
В гості до поранених бійців

Дізнавшись, що у Мукачівському шпиталі лікуються поранені в зоні АТО бійці, серед яких значна частина наших земляків, Рада студентського самоврядування ВП НУБіП України «Мукачівський аграрний коледж» вирішила силами студентів підготувати концертну програму для наших захисників, щоб їх відволікти від страшних спогадів, подарувати бійцям частинку радості і веселого настрою. Музика яка лунала у невеличкому  залі, манила до себе бійців, торкала душевні зранені струни кожного. Вже за 15 хвилин зібралось чи не все бойове товариство, яке не було задіяне у медичних процедурах, прийшов подивитися концерт і медичний персонал.

Концертна програма була насичена веселими, жартівливими та патріотичними піснями, у виконанні чарівних дівчат Магей Єлизавети, Мисло Іванки, Туряниці Марійки, Стець Інни, Клевець Тетяни, Стриги Марійки та Миколи Гоги. Представники команди КВК правознавчого відділення  в особі Булези Олександра та Безика Володимира підготували кілька веселих сценок та серію анекдотів і гуморесок, які були сприйняті бійцями на ура. На адресу бійців звучали слова вдячності за їх ратний подвиг. Лунали вигуки «Слава Україні! Героям Слава!».

Художній подарунок бійцям дуже сподобався. По закінченні виступу вони підходили до артистів, щиро дякували за подарований піднесений настрій, хорошу доброзичливу атмосферу, яка панувала в залі.

Звичайно, наш виступ перед бійцями – це мізер, який ми могли зробити. Ці люди, які ризикували своїм життям, захищаючи нас і Україну, достойні більшого. Щиро дякуємо їм за цей подвиг!


 

Додаткова та корисна информація