22.11.2017
UkraineEnglish (United Kingdom)

Тепер на сайті

Сейчас 30 гостей онлайн

Украинская Баннерная Сеть
Олімпіада з української мови


Олімпіада з української мови

Рідну мову нам треба берегти, чистилище душі нашої, криницю невичерпної краси, що не дала обірвати в серцях наших струни національної гордості, спустошити скарбницю нашої духовності. Це мова нашого дитинства, це мова землі, вітру, сонця і зір, рослинки і тваринки. А бере вона силу із людського духу, із любові до землі, до нашої пам’яті. А кинемо її у небуття, то і власне життя безплідно впаде.

Мова – це той інструмент, який єднає націю, народність, народ у єдине ціле. Це великий  скарб, який треба шанувати, берегти і розумно збагачувати.

Мова – то не просто звуки. Це голос народу. Втрата мови веде до зникнення самої нації. Тому наш народ протягом віків вів боротьбу за її збереження.

9 листопада – День української мови та писемності. У всіх навчальних закладах України стартують різні заходи, присвячені цій визначній події.

21 листопада 2014 року у ВП НУБіП України «Мукачівський аграрний коледж» викладачами-словесниками було організовано й проведено олімпіаду з української мови для студентів І-ІІ курсів.

Участь взяли кращі студенти різних академічних груп. Перемогу здобули Чорі Каміла, студентка групи ПВ-19, І – місце, Голованьова Тетяна, студентка групи ОТГ-21, ІІ – місце, Коденко Крістіна, студентка групи БО-12,  ІІІ - місце .

Ці студенти візьмуть участь в обласному етапі V Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т. Шевченка,

а також в обласному етапі XV Міжнародного конкурсу з української мови

ім. Петра Яцика.

Щиро бажаємо нашим студентам міцного здоров’я, творчих успіхів і, безперечно, перемоги!

 

Додаткова та корисна информація