22.11.2017
UkraineEnglish (United Kingdom)

Тепер на сайті

Сейчас 57 гостей онлайн

Украинская Баннерная Сеть
ІХ науково-практична студентська конференція


ІХ науково-практична студентська конференція

Головну роль у формуванні й вираженні особистості відіграє рідна мова. Для кожного з нас вона має особливе значення і стає одним із найцінніших надбань. 

Мова – магічне дзеркало, невичерпний засіб спілкування. У ній відображено життєвий досвід, сприйнятий людством від давнини до сучасності.

Зараз питання мови, духовного єднання нації звучать особливо гостро на рівні держави й на рівні особистості. Тому студенти нашого навчального закладу беруть активну участь у різних конкурсах, олімпіадах з української мови, студентських конференціях, інших інтелектуальних змаганнях.

Так, 11 листопада 2014 року студентка групи БО-12 Коденко Крістіна (куратор – Попович В.І.) взяла участь у ІХ науково-практичній студентській конференції, присвяченій Дню української мови і писемності, на тему «Мова як інструмент єднання України, духовно-культурний аспект національної ідентичності». Конференція відбулася на базі Ужгородського природничо-гуманітарного коледжу ДВНЗ «Ужгородський національний університет».

Слід відмітити, що всі учасники конференції були нагороджені дипломами і отримали масу позитивних емоцій та незабутніх вражень. Своїми виступами вони довели, що доля української мови, її збереження і розвиток залежить також від них самих. 

Додаткова та корисна информація