22.11.2017
UkraineEnglish (United Kingdom)

Тепер на сайті

Сейчас 66 гостей онлайн

Украинская Баннерная Сеть
Тиждень циклових комісії агрономічних та юридичних дисциплін

З 10 по 14 листопада  2014 року у ВП НУБіП України «Мукачівський аграрний коледж» було проведено тиждень циклових комісій агрономічних та юридичних дисциплін.

Упродовж  тижня  були проведені відкриті виховні заходи та заняття.
У понеділок, 10 листопада 2014 року, було проведено відкриту виховну годину на тему «Пахучий хліб - цілющий скарб життя» в академічних групах АГ-11, ОФ-47. Мета виховної години: познайомити  студентів із професіями людей хліборобської праці  та виховувати шану до хліба. Провели захід викладачі циклової комісії агрономічних дисциплін  Стегура І.Ю., Муска К.К.

У вівторок, 11 листопада 2014 року, було проведено відкрите заняття з дисципліни «Захист рослин» на тему «Шкідники бобових культур та заходи боротьби з ними» в групі ОФ-37, мета якого - збагатити знання студентів про методи  боротьби з шкідниками та хворобами бобових культур. Заняття провів викладач циклової комісії агрономічних дисциплін Стегура І.Ю.

Цього ж дня було проведено відкриту виховну годину  «Роль жінки в історії України» в групах ОФ-27, ОФ-37. Мета виховного заходу:  звернути увагу на місце жінки в українському суспільстві в різні епохи, підкреслити її велике призначення на Землі.  На свято були запрошені жінки,  викладачі-ветерани нашого навчального закладу  Попелич Г.Ф. та Яким М.І. Відкрита виховна година пройшла в урочистій, доброзичливій атмосфері. Провели захід викладачі-методисти циклової комісії агрономічних дисциплін Гудзовата О.М. та Доктор Н.М.У середу, 12 листопада 2014 року, було проведено відкрите заняття викладачем агрономічних дисциплін Комаром Б.Й. з дисципліни «Правила дорожнього руху» на тему «Швидкість руху» в групі ОФ-37.  Мета заняття: розширити знання студентів з правил дорожнього руху.


12 листопада 2014 року пройшла відкрита тематична година на тему «Україна, незборима з роду – ти душа великого народу» в групах ЗП – 21,  АГ-31,  метою якої є  виховати почуття національної самосвідомості, любові до рідної неньки-України, відповідальності за її долю, розуміння своєї причетності до всіх подій, які відбуваються в Україні. Захід провели викладачі агрономічних дисциплін Кипила В.Й., Бабіля Н.І., Кнап Н.В. в урочистій атмосфері з використанням національних символів і атрибутів

У четвер, 13 листопада 2014 року,  було проведено відкрите лекційне заняття з дисципліни «Трудове право» на тему «Трудова дисципліна» в групі ПВ-38. Метою заняття було ознайомити студентів з особливостями трудової дисципліни та дисциплінарної відповідальності згідно трудового законодавства. Захід провів викладач циклової комісії юридичних дисциплін Соскіда С.Я.

У п’ятницю, 14 листопада 2014 року, проведено відкрите заняття з дисципліни «Кримінальне право» на тему «Суб’єкт злочину» в групі ПВ-39. Метою заняття було ознайомити студентів з елементами складу злочину – суб’єктом злочину. Проведено викладачем циклової комісії юридичних дисциплін  Кабацієм В.В.


Отже, тиждень циклових комісій агрономічних та юридичних дисциплін пройшов у цікавій та пізнавальній формі, відзначився різноманітними заходами та відкритими заняттями, які провели висококваліфіковані фахівці. Слід відзначити  високу активність студентів відділення агрономічних та юридичних дисциплін ВП НУБіП України «Мукачівський аграрний коледж» в організації та проведенні занять і виховних заходів


 

Додаткова та корисна информація