21.11.2017
UkraineEnglish (United Kingdom)
«Імпульс» - високоякісна ковбасна продукція

Ринок праці сьогодні вимагає чіткого визначення компетентності спеціаліста різного рівня, розкриття його професійної майстерності. Поставлені завдання можуть успішно виконати лише ті спеціалісти, які добре володіють теоретичними знаннями і практичними навиками.

Тому основне завдання яке поставили викладачі дисципліни «Ветсанекспертиза з основами технології переробки продуктів тваринництва» Ю.Ю.Садварі та Н.П. Грига перед студентами–випускниками ВП НУБіПУ «Мукачівський аграрний коледж» на навчальній практиці в умовах МПП «Імпульс», було ознайомити їх з специфікою роботи на  підприємстві, закріпити та поглибити знання  одержані в процесі теоретичного навчання, набути вмінь і навичок необхідних для застосування їх у виробничій діяльності.

 

 

 

Студенти знайомляться із технологічними процесами виробництва варених, варено-копчених,напівкопчених та твердокопчених ковбас: подрібнення м'яса на машинах-куттерах, шприцювання фаршу в  штучні оболонки.

 

 Керівник м'ясопереробного підприємства «Імпульс» Михайло Крайзман практично демонструє природні та штучні види оболонок, пакування ковбасної продукції.

 

 

 Студенти вивчають органолептичну оцінку варених та варено-копчених сортів ковбас.

 

 

Завтрашні спеціалісти висловили подяку керівнику та працівникам даного підприємства які поділились своїм досвідом, а дегустація студентами різних видів ковбас підтвердила, що підприємство суворо дотримується технологічних процесів при виробництві ковбасних виробів в  м. Мукачево.

 

 

Додаткова та корисна информація