21.11.2017
UkraineEnglish (United Kingdom)
Науково-практична конфернція присвячена Всесвітньому Дню боротьби з туберкульозом на тему: «Зупинимо туберкульоз разом!»

05  квітня 2016р. у ВП НУБіП України «Мукачівський аграрний коледж»

у рамках тижня циклової комісії відбулася науково-практична конференція присвячена Всесвітньому Дню боротьби з туберкульозом на тему: «Зупинимо туберкульоз разом !».

 

Конференцію відкрила викладач Епізоотологіі з мікробіологією Дурдинець Т.М., яка наголосила, що конференція проведена з метою залучення студентів до науково-пошукової роботи, поглиблення знань студентів, ознайомлення з епідеміологічною ситуацією по туберкульозу у світі та заходами боротьби з епідемією, а також пропагування здорового способу життя.

З науковою доповіддю «Історія відкриття збудника туберкульозу» виступила студентка  3 курсу Огар Марина відділення «Ветеринарна медицина». Учасники конференції дізналися, коли хвороба з'явилася на Землі, хто і коли відкрив збудника туберкульозу.

 

 Студентка групи Вм-34 Полак Крістіна  користуючись презентацією розповіла про шляхи проникнення та виділення збудника туберкульозу з організму та наголосила на клінічних ознаках хвороби.

 

 Ємшанова Анна-Крістіна студентка групи Вм-34 ознайомила присутніх з історією хвороби, розповіла про єгипетські мумії, які  були  уражені туберкульозом.

 

 Далекорій Валерій студент групи Вм-44 виступив з повідомленням про патологоанатомічні зміни при туберкульозі, продемонстрував присутнім навчальний відеофільм, виготовлений викладачем коледжу Дурдинець Т.М. та студентами -гуртківцями на тему: «Алергічна діагностика туберкульозу у тварин та птахів».

 

 Немеш Адальберт Адальбертович, завідувач ЗЛВКП ОКТМО

«Фтизіатрія»,  наглядно продемонстрував зміни при туберкульозі в легенях на рентгенівських знімках, поділився великим практичним та життєвим досвідом, розповів учасникам конференції, як лікують людей, як борються з туберкульозом медики, яка зараз епідеміологічна ситуація в світі, який прогноз по туберкульозу на майбутнє, як уникнути зараження.

 

 Любов Іванівна Лазорик завідувачка бактеріологічної лабораторії ОКТМО «Фтизіатрія», ознайомила присутніх з лабораторною діагностикою  туберкульозу. Продемонструвала під мікроскопом збудника хвороби.

Відповіла на чисельні запитання студентів.


 Президія уважно стежила за виступами студентів і прийшла до висновку визнати кращу доповідь  студента 4 курсу Долекорія Валерія та нагородити його грамотою.

 

 

Учасники науково-практичної конференції.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додаткова та корисна информація