23.03.2018
UkraineEnglish (United Kingdom)
08 квітня 2016року стартувала внутрішньоколеджівська студентська олімпіада зі спеціальності «Ветеринарна медицина»

Захід проводився  в рамках тижня циклової комісії   ветеринарних дисциплін, в якому взяли участь студенти IV курсу.

Для активізації навчально-пізнавальної діяльності студентів, розвитку та реалізації творчих здібностей, виявлення обдарованої молоді   проводилась студентська олімпіада серед студентів 4 курсу.


 Олімпіада за фахом  об’єднувала кілька  навчальних дисциплін, які формують систему знань та навичок, необхідних в майбутній професійній діяльності ветеринарного спеціаліста: епізоотологія з мікробіологією, паразитологія та інвазійні хвороби тварин, хірургія ветеринарної медицини, внутрішні незаразні хвороби, акушерство, гінекологія та штучне осіменіння с.-г. тварин.


На теоретичному етапі олімпіади, студентам було запропоновано тести на відповідність, ланцюгові тести, описові завдання.

 

 

 Зазначимо, що перевірка письмових завдань відбувалася у присутності учасників олімпіади, що забезпечило прозорість оцінювання. Були визначені та нагороджені переможці.

  

Переможцем на даному етапі стала Катерина Корчма, студентка групи

ВМ-44

ІІ місце посів Ігор Довгій, студент групи ВМ -44

ІІІ місце відповідно –Валерій Далекорій студен групи ВМ-44.


 

.

Підводячи підсумки тижня циклової комісії можемо зробити висновок, що він був насичений цікавими заходами, до яких було залучено широке коло студентів. На відділенні вихованню та навчанню студентів приділяється значна увага. За сприянням викладачів студенти набувають знань, практичних вмінь та навичок для своєї майбутньої професійної діяльності, людських якостей. Готуються бути конкурентоздатними  на ринку праці.

 

 

 

Додаткова та корисна информація