23.03.2018
UkraineEnglish (United Kingdom)
Засідання Адміністративної ради коледжу

12.04.2016 року відбулось чергове засідання Адміністративної ради коледжу.

Першим питанням порядку денного було розглянуто інформацію методиста коледжу Хайнас М.В. та заступника директора з навчальної роботи Яцик М.І. щодо підготовки до атестації педагогічних працівників.

За інформацією доповідачів всі організаційні питання вирішені, атестаційна комісія та атестанти готові до такого важливого заходу.

 

Друге питання порядку денного – стан підготовки до проведення конкурсу художньої самодіяльності «Голосіївська весна-2016» та регіонального інтелектуального конкурсу «Студент року-2016», доповідач – заступник директора з виховної роботи Щур І.Ф.

Іван Федорович доповів, що до проведення конкурсу «Голосіївська весна-2016», який відбудеться 14.04.2016 р. все готово. На 13.04.2016 року заплановано генеральну репетицію та завершення організаційних моментів з підготовки актової зали.

Щодо регіонального інтелектуального конкурсу «Студент року-2016», який відбудеться 12 травня 2016 року на базі коледжу, то в цьому напрямі зроблено чимало: розіслано листи-запрошення та положення про порядок проведення конкурсу керівникам вищих навчальних закладів І-ІІ р.а.; розпочато підготовку матеріалів для проведення конкурсу.

Але попереду вирішення ще ряду організаційних питань.

 

Директор коледжу Садварі Ю.Ю. наголосив на важливості заходів, які обговорювались на адміністративній нараді, вважає, що від їх належної організації залежить честь закладу.

Також було розглянуто ряд поточних питань з організації навчально-виховного процесу.

 

Адміністрація коледжу

 

Додаткова та корисна информація